Відділення ветеринарної медицини

Завідувач:
Овчарук Василь Михайлович

Кандидат ветеринарних наук

 

По-різному, звичайно, можна жити,

Висот небесних можна досягти…

Та на землі, щоб слід свій залишити,

Потрібно в ветеринари іти

 

        Відділення ветеринарної медицини – одне з найстаріших відділень нашого коледжу і веде свою історію з 1936 року.

Відділення готує спеціалістів за освітньо-професійним ступенем "Молодший фаховий бакалавр" на базі  9 та 11 класів, денної форми навчання за державним замовленням та за контрактом. Отримавши диплом «Молодшого фахового бакалавра» студенти мають можливість вступити до Національного університету біоресурсів і природокористування України за програмами ОС  «Бакалавр», «Магістр».

До послуг студентів обладнані навчальні лабораторії, кабінети, навчально-виробниче господарство коледжу, навчально-виробнича лабораторія конярства, навчально-дослідна лабораторія нетрадиційного птахівництва, навчально-виробнича лабораторія «Зооцентр».

Методика викладання на відділені базується на реалізації основних вимог програм, на принципах гуманізації освіти, використання інтерактивних, розвивальних методів навчання.

Викладачі мають високий рівень загальної і професійної підготовки, підтримують тісний зв’язок з виробництвом.

В даний час на відділенні навчається 360 студенти денної форми навчання з різних областей України: Київської, Вінницької, Кіровоградської, Житомирської, Запоріжської, Чернігівської, Донецької та інших областей, які після закінчення навчання можуть продовжувати навчання у вищих закладах освіти ІІІ – ІV рівнів акредитації.

Основне завдання педагогічного колективу нашого відділення - сформувати майбутнього спеціаліста як висококваліфікованого фахівця і водночас – громадянина держави, який буде постійно поглиблювати свої знання і прагнути до нового.

Пріоритетним напрямом організаційно-педагогічної діяльності є індивідуальний підхід у вихованні особистості студентів, стимулювання їхніх внутрішніх сил до саморозвитку й самовиховання.

На відділені працюють:

– три кандидати ветеринарних наук;

– три викладачі методисти;

– сім викладачів з вищою категорією

– два викладача навчається в аспірантурі НУБіП  України.

На рівні галузі викладачами відділення видано:

один підручник;

два навчальних посібника;

методичні рекомендації;

робочі зошити по дисциплінах. 

Корпус ветеринарного відділення
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook