Аграрний бізнес

Тел.: (04577) 41-2-90

Електронна пошта: [email protected]

WWW: http://ndak.com.ua

Завідувач:
Григорян Лариса Володимирівна

методист, викладач І категорії

 

На сьогоднішній день на відділенні здійснюється підготовка фахівців за державним замовленням денної форми навчання, більшість з яких молодь з сільської місцевості різних регіонів України, а саме Київської, Житомирської, Черкаської, та інших областей. Студенти отримують глибокі  професійні знання та практичні навички з агрономічних та економічних дисциплін, підвищують свій культурний і професійний рівень.

На відділенні «Аграрний бізнес» здійснюється підготовка фахівців за ОКР «Молодший спеціаліст» зі спеціальностей «Виробництво і переробка продукції рослинництва», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства»

 Основні завдання відділення:

- формування агрономічних та економічних знань, умінь та навичок студентів на рівні державних стандартів освіти;

- створення типових навчальних програм та навчально-методичних комплексів на основі сучасних педагогічних та наукових технологій;

- створення умов для отримання професійних знань студентів;

- забезпечення сучасною навчально-методичною літературою, інноваційними технологіями, навчальними відеофільмами;

- організація проходження виробничо-технологічного навчання на кращих базах практики;

- залучення студентів для участі в наукових конференціях та проектах;

- відвідування виставок сучасного виробництва та квітів;

- участь в щорічних сільськогосподарських  виставках та фестивалях.

 

 
 
Склад викладачів:
   

кандидат сільськогосподарських наук, доцент, Альохін В.І.

голова  циклової комісії, викладач І категорії  Мехед М.А.

методист,  викладач І категорії  Григорян Л. В.,

кандидат сільськогосподарських наук,спец. Кузьмінець О.М.

викладач-методист, викладач вищої категорії  Клименок В. П.,

викладач вищої категорії  Гриценко Л. І.,

викладач вищої категорії  Примаченко Є. І.,

викладач вищої категорії  Тимовська Л. О.,

викладач ІІ категорії  Дяченко О. А.,

зав.лабораторією “Агрохімія”,викладач І категорії Беренда Н. Є.,

зав.лабораторією  “Колекційно-дослідне поле”  Грищенко С.Є.

викладач вищої категорії  Добронецька Т.Б.,

викладач вищої категорії  Мазуренко А.А.,

викладач вищої категорії  Савчук Н.В.

викладач вищої категорії  Уразова С.В.,

викладач вищої категорії  Бадюк Л.А.,               

викладач І категорії  Ісаєнко Г.О.

викладач І категорії  Цах Л.М.,

викладач І категорії  Величко Н.М.

секретар відділення Білоцька С. Ф.,

 

Виховні заходи на відділенні

  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій