КАФЕДРА НАДІЙНОСТІ ТЕХНІКИ ЗВІТУЄ ЗА НАУКОВИМИ ТЕМАТИКАМИ

14 грудня 2022, 11:11

 

У 2022 році на кафедрі надійності техніки факультету конструювання та дизайну виконувалось дві ініціативні наукові теми. За двома тематиками керівники представили проміжні звіти. 
Зокрема, завідувач кафедри надійності технік, к.т.н., доц. Новицький Андрій Валентинович доповів про результати виконання теми «Розробка методології забезпечення надійності сільськогосподарської техніки на основі логіко-імітаційного моделювання» (номер державної реєстрації 0119U103786). У своєму виступі керівник зупинився на окремих питаннях:
 - використано методологічні підходи до формування та реалізації програми забезпечення надійності сільськогосподарської техніки; 
 - представлено науковий підхід до підвищення надійності засобів для приготування і роздавання кормів з вертикальним шнеком на основі моніторингу технічного стану виходячи з аналізу керівних матеріалів на їх експлуатацію;
 - використано логіко-ймовірнісне моделювання для дослідження механізмів подрібнення-змішування та механізму вивантаження  кормової суміші засобів для приготування і роздавання кормів як складних технічних систем «Людина-Машина-Середовище». 
Доцент Новицький А. В. дав розгорнуті відповіді на запитання членів ради. За сукупністю показників звіт за цією тематикою рекомендовано схвалити.
H:\Флешка\Студ роботи Миколаїв 2023_1\Студ робота Юрчук_М. Новицький А\Науковий звіт, 1.1.jpg
H:\Флешка\Студ роботи Миколаїв 2023_1\Студ робота Юрчук_М. Новицький А\Науковий звіт 1.2 .jpg

 

Старший викладач кафедри надійності техніки Бистрий Олександр Миколайович представив результати виконання теми «Розробка методів та технічних засобів оцінки технічного стану корпусних деталей машин за геометричними параметрами» (номер державної реєстрації №0119U103859). Керівник теми, Бистрий О.М. зупинився на наступних питаннях:
  • проведено огляд розроблених конструкцій засобів оцінки технічного стану корпусних деталей машин за геометричними параметрами;
  • виконана експериментальна перевірка розроблених конструкцій засобів вимірювання геометричних параметрів корпусних деталей в лабораторних і виробничих умовах; 
  • проведена оцінка не стандартизованих засобів контролю по забезпеченню метрологічної точності вимірювання.
За сукупністю показників звіт за цією тематикою рекомендовано схвалити.
H:\Флешка\Студ роботи Миколаїв 2023_1\Студ_робота_Опора\Науковий звіт 2.1.jpg
H:\Флешка\Студ роботи Миколаїв 2023_1\Студ_робота_Опора\Науковий звіт 2.2.jpg

 

Керівники зазначених тем прозвітували на засіданні наукової ради факультету конструювання та дизайну. Члени наукової ради одноголосно підтримали звіти доц. Новицького А. В. та старшого викладача кафедри Бистрого О. М. за представленими тематиками і рекомендували продовжити їх виконання.
https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u232/slayd7.jpg

 

Результати досліджень за представленими тематиками можуть бути використані студентами, що навчаються за спеціальністю 133-«Галузеве машинобудування». Матеріали досліджень використовуються при викладанні ряду дисциплін студентам, що навчаються за магістерською освітніми програмами «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» та «Обладнання лісового комплексу». Окремі положення результатів досліджень за представленими тематиками використано для забезпечення обов’язкових компотентностей ОП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» при вивченні обов`язкових дисциплін «Кваліметрія» та «Надійність обладнання технічного сервісу» та вибіркових дисциплін при вивченні «Проєктування технологічних процесів технічного сервісу», «Надійність технічних систем технічного сервісу».

 

Андрій Новицький,
завідувач кафедри надійності техніки,
Олександр Бистрий,
старший викладач кафедри надійності техніки
Павло Попик
доцент кафедри надійності техніки
 


 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook