Студмістечко: налагодження співпраці із підрозділами університету

17 березня 2023 року
  17 березня у студентському містечку відбулося зібрання, де велась мова про нагальні питання та обговорювався план роботи на наступний тиждень.

  Законодавство України стрімко змінюється, тому ми повинні йти ногу в ногу з ним і чітко виконувати правила ведення документообігу. Саме тому, на щотижневу нараду було запрошено заступницю начальника відділу кадрів Валентину Шаповал і заступницю головного бухгалтера по обліку розрахунків з оплати праці та стипендії Ніну Карман, які дали детальну та вичерпну інформацію щодо вірного заповнення табелів обліку робочого часу, єдиних зразків для заповнення графіків чергувань для чергових в гуртожитках.

  Валентина Михайлівна наголосила на дотриманні трудової дисципліни усіх співробітників студентського містечка та зазначила, що обов’язково потрібно вести журнали обліку виходу на роботу працівників. Згадувала і про необхідність своєчасного надання заяв на відпустку, відповідно до наявного графіку.
  Ніна Карман детально зупинилася на питанні заповнення табелів обліку робочого часу, а саме щодо нарахування робочих годин для чергових гуртожитків, які ще працюють за сумісництвом в університеті. Завідувачі гуртожитків задавали багато питань, на які отримували конструктивну відповідь.

  Сергій Стецюк, директор студентського містечка продовжив зібрання і з важливими питаннями, що стосуються функціонування гуртожитків. Гострою темою стало необхідність постійного контролю за вчасною сплатою за проживання в гуртожитках працівників університету. Також, очільник кампусу наголосив на утриманні укриттів в належному стані, чистоті, забезпечені усім необхідним.

  На сьогоднішньому зібранні детально обговорювали план підготовки гуртожитків та прилеглої території студентського містечка. З настанням потепління маємо підтримувати охайний вигляд навколо гуртожитків, залучати до прибирання мешканців. Детально обговорили виконання плану до 125-річниці університету, окреслили першочерговий фронт робіт.
  Продовжуємо плідну і злагоджену працю…


Мирослава Терлецька, Марта Колич,
фахівчині студентського містечка

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook