Кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна

Наукова робота

 

Наукові дослідження кафедри спрямовані на агрохімічне забезпечення та агроекологічне обґрунтування використання добрив, вивчення трансформації сполук азоту, фосфору, калію, мікроелементів та важких металів у системі „ґрунт-рослина-добриво-довкілля”; розробку системи удобрення сільськогосподарських культур, удосконалення та сертифікацію технологій їх вирощування; біоконверсію органічних відходів.
Кафедра веде два стаціонарні досліди. У польовому стаціонарному досліді кафедри, закладеному у 1961 р. на Агрономічній дослідній станції НУБіП України (с. Пшеничне, Васильківський р-н Київської обл.) вивчається роль органічних і мінеральних добрив, їх поєднання з іншими засобами хімізації на формування врожаю високої якості, вплив на родючість ґрунту, процеси трансформації макро- та мікроелементів у ґрунті і рослинах, розробляються елементи технології вирощування сільськогосподарських культур.
У стаціонарі з вивчення ресурсоощадних способів обробітку ґрунту  (с. Городище, Бориспільський р-н Київської обл.) вивчаються поживний режим ґрунту, розробляються заходи з оптимізації живлення різних культур, ведуться дослідження ефективності різних технологій обробітку. 

        
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015