Кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна

Наукова робота

 

Наукові дослідження кафедри спрямовані на агрохімічне забезпечення та агроекологічне обґрунтування використання добрив, вивчення трансформації сполук азоту, фосфору, калію, мікроелементів та важких металів у системі „ґрунт-рослина-добриво-довкілля”; розробку системи удобрення сільськогосподарських культур, удосконалення та сертифікацію технологій їх вирощування; біоконверсію органічних відходів.
Кафедра веде два стаціонарні досліди. У польовому стаціонарному досліді кафедри, закладеному у 1961 р. на Агрономічній дослідній станції НУБіП України (с. Пшеничне, Васильківський р-н Київської обл.) вивчається роль органічних і мінеральних добрив, їх поєднання з іншими засобами хімізації на формування врожаю високої якості, вплив на родючість ґрунту, процеси трансформації макро- та мікроелементів у ґрунті і рослинах, розробляються елементи технології вирощування сільськогосподарських культур.
В овочевому стаціонарі кафедри (с. Городище, Бориспільський р-н Київської обл.) вивчається роль вермикомпосту, комплексних та інших добрив на урожай і якість овочевих культур, розпочаті дослідження з вивчення ефективності різних технологій обробітку грунту на продуктивність культур. 

        
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)