Кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна

Навчальна робота

          Кафедра здійснює теоретичну та практичну підготовку студентів ОКР “Бакалавр” за напрямком підготовки “Агрономія”, та фахівців ОКР “Магістр” за спеціальністю “Агрохімія та ґрунтознавство” із спеціалізацій “Агрохімсервіс” та “Управління якістю продукції рослинництва”.

Окрім того, кафедра тісно співпрацює та координує діяльність відокремленого структурного підрозділу НУБіП України “Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого” в розрізі підготовки фахівців ОКР “Молодший спеціаліст” та “Бакалавр” за спеціальністю “Агрохімія та ґрунтознавство”.
З 2005 р. ряд дисциплін на кафедрі викладаються англійською мовою.
 
Перелік дисциплін, які викладаються на кафедрі:
Для ОКР «Бакалавр» проводиться викладання наступних дисциплін: агрохімія, система застосування добрив, методика агрохімічних досліджень, програмування врожаю, управління якістю продукції рослинництва.
Для ОКР «Магістр» кафедра викладає такі дисципліни: агрохімсервіс, моделі технологічного управління в агрохімсервісі, стратегії управління агроценозами, методологія наукових досліджень, програмування родючості ґрунтів і врожайності сільськогосподарських культур, управління якістю продукції рослинництва, управління умовами живлення в закритому ґрунті при краплинному зрошенні, господарсько-організаційне забезпечення в агрохімсервісі, управління агрохімічними ресурсами, діагностика живлення та стратегії удобрення, моніторинг якості грунтів, управління умовами живлення рослин.  

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015