Кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна

Навчальна робота

          Кафедра здійснює теоретичну та практичну підготовку фахівців ОС “Бакалавр” і ОС “Магістр” за спеціальністю “Агрономія ”.

Окрім того, кафедра тісно співпрацює та координує діяльність відокремленого структурного підрозділу НУБіП України “Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого” в розрізі підготовки фахівців ОС “Молодший спеціаліст” та “Бакалавр” за спеціальністю “Агрохімія та ґрунтознавство”.
З 2005 р. ряд дисциплін на кафедрі викладаються англійською мовою.
 
Перелік дисциплін, які викладаються на кафедрі:
Для ОС «Бакалавр» проводиться викладання наступних дисциплін: агрохімія, система застосування добрив, методика агрохімічних досліджень, програмування врожаю, управління якістю продукції рослинництва.
Для ОС «Магістр» кафедра викладає такі дисципліни: агрохімсервіс, моделі технологічного управління в агрохімсервісі, стратегії управління агроценозами, методологія наукових досліджень, програмування родючості ґрунтів і врожайності сільськогосподарських культур, управління якістю продукції рослинництва, управління умовами живлення в закритому ґрунті при краплинному зрошенні, господарсько-організаційне забезпечення в агрохімсервісі, управління агрохімічними ресурсами, діагностика живлення та стратегії удобрення, моніторинг якості грунтів, управління умовами живлення рослин.  

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій