Кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна

Навчальна робота

          Кафедра здійснює теоретичну та практичну підготовку фахівців ОС “Бакалавр” і ОС “Магістр” за спеціальністю “Агрономія ”. Крім того, кафедра тісно співпрацює та координує діяльність відокремленого структурного підрозділу НУБіП України “Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого” у розрізі підготовки фахівців ОС “Молодший спеціаліст” та “Бакалавр” за спеціальністю “Агрохімія та ґрунтознавство”.

З 2005 р. ряд дисциплін на кафедрі викладаються англійською мовою.
 
Перелік дисциплін, які викладаються на кафедрі:
Для ОС «Бакалавр»: Агрохімія, Системи технологій: технології виробництва та переробки продукції рослинництва: агрохімія,  Грунтознавство з основами агрохімії (основи агрохімії), Хімія (Агрохімсервіс у рослинництві), Управління якістю продукції рослинництва в сучасних технологіях, Живлення рослин, Агрохімсервіс у плодоовочівництві.
Для ОКР «Бакалавр»: Програмування врожаїв, Система застосування добрив, Методика агрохімічних досліджень, Управління якістю продукції рослинництва.
     Для ОС «Магістр» кафедра викладає такі дисципліни: Агрохімсервіс в рослинництві, Система застосування спеціальних агрохімічних продуктів, Технології хімічної меліорації, Регулювання умовами живлення в закритому грунті та за фертигації, Застосування добрив у лісовому господарстві.

      Починаючи з 2019 року, НУБіП України вводить нову магістерську програму «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві», яку координує кафедра. Опановуючи цю програму, майбутні фахівці освоять основи ефективного агробізнесу та навчаться управляти вирощуванням сільськогосподарських культур за допомогою прецизійних агротехнологій, здійснювати оцінку якості грунтів і потенціалу поля за допомогою супутникового та надземного моніторингу, а також сучасну діагностику живлення рослин; модернізувати техніку і здійснювати технології диференційованого внесення агроресурсів; розробляти ефективні технологічні рішення та забезпечувати якісний агрохімічний супровід технологій вирощування культур (підбір сортів і гібридів, розробка систем живлення рослин, діагностики поля, карт-завдань для ефективного менеджменту агроресурсів, контроль якості виконання агротехнічних прийомів, тощо). 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій