До уваги молодих науковців!

13 січня 2023 року
Департамент молоді та спорту міста Києва оголосив про розгляд клопотань про присудження Премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2022 році (https://dms.kyivcity.gov.ua/news/715.html).
  Премія присуджується щороку до Дня молоді за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва, здійснені у календарному році, що передує її присудженню (при цьому можуть також враховуватися досягнення претендента за попередні роки) за однією з номінацій:
  • наукові досягнення – робота в науковій сфері, проведення досліджень, наявність патентів, винаходів тощо;
  • творчі досягнення – здобуття звання переможця (лауреата, дипломанта) на міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, олімпіадах, інших культурно-мистецьких змаганнях; значний авторський доробок у сфері мистецтва, літератури, музики, народної творчості, архітектури, популяризації традиційної культури українського народу;
  • внесок у розвиток молодіжного руху – активна робота в напрямку реалізації молодіжної політики, робота з громадськими організаціями, волонтерська діяльність, реалізація соціальних проектів, що спрямовані на популяризацію здорового способу життя та розвитку спорту, патріотичне виховання молоді, працевлаштування, розвиток інтелектуального потенціалу, екологічної свідомості молоді тощо.
  Пропозиції щодо претендентів на присудження Премії подавати відповідно до Положення про премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва зі змінами, затвердженими розпорядженням Київського міського голови від 17 січня 2020 р. №13. Ознайомитись з ними можна за посиланням.
  Перелік документів подавати обов’язково у форматі WORD (надсилати відомості про досягнення претендента на Премію), а також, в паперовому вигляді, відповідно до п. 6 Положення про Премію.
 Документи претендентів для розгляду подаються до 10 лютого 2023 р. до науково-організаційного відділу науково-дослідної частини (науково-методичний супровід – Ковбаса Ярослав Володимирович, [email protected], т. 527-81-54).
 
Науково-дослідна частина

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook