PhD: фінішна пряма екзаменаційної сесії аспірантів

18 грудня 2022 року
   В умовах воєнного стану та постійних перебоїв електропостачання в НУБіП та Києві в цілому, здобувачі 1-го року навчання ступеня доктора філософії завершили складання своєї першої екзаменаційної сесії.

  За постійної підтримки ректорату та координації відділу аспірантури, здобувачі всіх форм навчання мали по 2 тижні для здачі дисциплін циклу загальнонаукової підготовки (Іноземної мови за професійним спрямуванням, Філософії науки, Педагогіки та управління закладами вищої освіти, Організації проведення наукових досліджень), а також частини дисциплін циклу фахової підготовки (Комп’ютерної обробки інформації, Математичного моделювання та планування експерименту, Методики дослідження, Сучасної компаративістики, Мікро та макро економіки тощо) відповідно навчальних планів освітньо-наукових програм.
  Графіки екзаменів аспірантів очної та заочної форм навчання були сформовані з врахуванням потреб та можливостей аспірантів якісно підготуватись та долучитись як в очному форматі, так і дистанційно. Завдячуючи підтримці ректорату, у 3-му корпусі було забезпечено постійне електропостачання для дистанційного підключення НПП, а також всі побутові умови для написання відповідей аспірантами очно.

 

 

   Наразі майже всім аспірантам 1-го року на засіданнях профільних кафедр та вченими радами ННІ/факультетів вже були затверджені теми дисертаційних досліджень та обрано аспірантами вибіркові дисципліни (згідно фахових та загальноуніверситетських переліків). Попереду ж (у першій половині лютого 2023 року) очікується проходження аспірантами 1-го року навчання процедури захисту теми та методики дисертаційного дослідження, а в другій половині лютого – чергова атестація здобувачів всіх років навчання.

 

 

   Варто зазначити, що всі здобувачі ступеня доктора філософії мають гордо нести статус «аспірант НУБіП», відповідально та наполегливо здійснювати наукові дослідження. Саме під час чергової атестації, на розгляд комісії аспіранти першого року представлять успішні результати складених екзаменів та перші кроки наукових звершень (тези конференцій та фахові статті). Що ж стосується аспірантів 4-го року, то під час чергової атестації з нетерпінням чекаємо планову дату представлення дисертацій для отримання висновку про наукову новизну.

   У надскладних умовах сьогодення бажаємо всім здобувачам аспірантури успіхів на шляху наукових звершень та отримання ступеня доктора філософії!
   Крокуємо до перемоги разом!


Віталій Вакуленко,
завідувач відділу аспірантури

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook