«Як налаштуватися на співбесіду, подолати хвилювання та продати себе»: зустріч для студентів і випускників, що в пошуку роботи з відомим софрологом

12 грудня 2022 року
   Найкращі експерти ринку праці – відтепер у гостях НУБіП. І перша наша гостя прямісінько з Парижа – Ольга Пелехова-Лож’є, яка представляє в Україні новий напрям психології – науку софрологію, популярну в Європі та Америці – ділилася в онлайні зі студентами секретами вдалої співбесіди для гарантованого працевлаштування.

   Невже мозок може брехати нам? Чому ми боїмося всього нового? Як презентувати себе так, щоб сподобатися роботодавцю? Коли відмовляють, де черпати мотивацію пробувати знову? – на запрошення НУБіП пані Ольга погодилася відповісти на ці та інші питання наших пошукачів роботи.

   Ольга Пелехова-Лож’є все життя займається наукою – невролог, кандидат медичних наук, доцент, керівник міжнародних клінічних досліджень. Стажувалася в різних країнах Європи, у Великобританії та в Ізраїлі. У Парижі, де мешкає та працює вже понад шість років, Ольга Пелехова-Лож‘є здобула ще й фах софролога (Institut de Formation à la Sophrologie) та стала єдиним сертифікованим софрологом в Україні.

   Тож тепер, після порад пані Ольги ми точно знаємо, як налаштуватися на співбесіду і домовлятися з головним мозком. Як презентувати себе у вигідному світлі – що відповідати на це прохання-ступор: «Розкажіть про себе». Як вчасно переключати свої страхи й хвилювання, аби не затинатися на півслові – виявляється, співбесідою можна скористатися і як тренажером.

   Шкода, забракло часу почути про когнітивні упередження (викривлення) – залунала сирена. Та пані Ольга пообіцяла виступити онлайн для студентів і гостей НУБіП знову.

   «Ви наповнили мене своїм драйвом: шквал запитань – і час промайнув, – зазначила після зустрічі на своїй сторінці в Інстаграм @sophrologue.opl пані Ольга. – Усе нове та цікаве, вам хотілося взяти від мене максимум, а мені навзаєм хотілося знову й знову розповідати про дивовижний головний мозок і навчати вас дружбі з тілом. Попереду на вас чекає співбесіда за співбесідою, тренуйтеся, користуйтеся моїми рекомендаціями – і обов’язково почуєте омріяне: «Запрошуємо до нашої команди!»

   До речі, автори найцікавіших, на думку пані Ольги, запитань отримали сувеніри НУБіП – ми традиційно заохочуємо ініціативних і креативних студентів. Дякуємо, Владу та Максиму, за вашу активність.

 

   А також спеціальний подарунок отримали всі учасники вже від самої Ольги Пелехової-Лож‘є – ексклюзивну добірку корисних ресурсів для підготовки до співбесіди від hr-менеджерів-друзів пані Ольги, які працюють в Європі.

   Сподіваємося, шановні студенти, ви насолодилися зустріччю так само, як і ми, організатори. Уявіть: це тільки початок! Слідкуйте за анонсами відділу з працевлаштування випускників – не менш цікаві зустрічі незабаром!


Лідія Галайдюк,
начальник відділу з працевлаштування випускників
та видачі документів про освіту

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook