- Головна
- Історія кафедри
- Співробітники кафедри
- Спеціальність 274 "Автомобільний транспорт"
- Освітня програма
- Навчальний план та дисципліни
- Практична підготовка
- Працевлаштування
- Оцінка якості освіти
- Неформальна освіта
- Опитування
- Скринька довіри
- Третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт»
- Освітня програма
- Навчальний план та дисципліни
- Практична підготовка
- Працевлаштування
- Оцінка якості освіти
- Наукові напрямки викладачів
- Неформальна освіта
- Опитування
- Скринька довіри
- Дипломне проектування
- Навчальні дисципліни
- Співпраця
- Наукова робота
- Курси трактористів-машиністів
- Нормативна база
- Документація
- Графік навчання
- Здобувачам освіти
- Міжнародна науково-практична конференція AutoTRAK
- AutoTRAK - 2023
- AutoTRAK - 2023. Explore
- AutoTRAK - 2024
- Навчально-наукова лабораторія тракторів та автомобілів
- Іноземних тракторів
- Вантажних автомобілів
- Відновлювальних джерел енергії та електромобілів
- Теорії тракторів і автомобілів
- Комп'ютерного моделювання
- Трансмісії тракторів і автомобілів
- Енергетичних установок тракторів і автомобілів
- Вузлів та агрегатів тракторів і автомобілів
- Діагностики та інтелектуальних систем
- Комп'ютерного проектування
- Навчально-наукова лабораторія біоенергосистем та паливно–мастильних матеріалів
- Паливно-мастильних матеріалів
- Практична підготовка
Дипломне проектування
Бакалаврська кваліфікаційна робота, дипломний проєкт бакалавра (далі − кваліфікаційна робота) − самостійна індивідуальна робота аналітичного, технологічного, конструкторського, експериментального, розрахункового, бізнесового або організаційно-економічного характеру, що містить рішення завдань узагальненого характеру.
Кваліфікаційна робота відображає рівень теоретичних знань і практичних навичок випускника в рамках обов’язкової та вибіркової складових освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів, його здатність до самостійної професійної діяльності як фахівця освітнього ступеню «Бакалавр».
Метою виконання кваліфікаційної роботи є систематизація знань та розширення навичок щодо вирішення завдань відповідно до професійного спрямування.
Підготовка і захист кваліфікаційної роботи є завершальним етапом навчання студентів за освітньопрофесійною програмою підготовки бакалаврів та формою атестації здобувачів вищої освіти.
ЗРАЗОК заяви (на ім'я декана факультету)
ЗРАЗОК заяви (на ім'я завідувача кафедри)
Магістерська кваліфікаційна робота – це самостійна індивідуальна магістерська робота з елементами дослідництва та інновацій, яка є підсумком теоретичної та практичної підготовки в рамках обов’язкової та вибіркової складових освітньопрофесійної чи освітньо-наукової програми підготовки магістрів. Кваліфікаційна робота є формою контролю набутих студентом або слухачем магістратури у процесі навчання інтегрованих знань, умінь, навичок, компетентностей необхідних для виконання професійних обов’язків.
Кваліфікаційна робота виконується в умовах освітнього процесу під організаційно-методичним керівництвом науково-педагогічного працівника випускової кафедри університету.
Етапи підготовки кваліфікаційної роботи фіксуються у плані її виконання.
До захисту кваліфікаційної роботи на засідання ЕК допускаються студенти, які виконали всі вимоги навчального плану − успішно склали заліки та екзамени, захистили курсові роботи (проекти), пройшли практики та захистили звіти про них, склали атестаційний екзамен (якщо це передбачено навчальним планом), успішно пройшли попередній захист кваліфікаційної роботи на кафедрі та її перевірку на наявність плагіату.
Студентам, які публічно успішно захистили кваліфікаційну роботу (дипломний проект) і/чи склали атестаційний екзамен згідно з освітньо-професійною програмою підготовки, рішенням ЕК присуджується ступінь вищої освіти «Бакалавр» та присвоюється відповідна кваліфікація.
ЗРАЗОК заяви (на ім'я декана факультету)
ЗРАЗОК заяви (на ім'я завідувача кафедри)
Кафедра тракторів і автомобілів надає можливість і всебічну підтримку у виборі тематики кваліфікаційних робіт для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти за відповідними спеціальностями. Вибір теми є ключовим етапом у навчальному процесі, адже він визначає напрямок дослідження та впливає на майбутню професійну діяльність.
Викладачі кафедри забезпечують індивідуальний підхід до кожного здобувача, допомагаючи обрати актуальну та професійно-орієнтовану тему, яка відповідає сучасним тенденціям галузі та особистим науковим інтересам здобувача. Таким чином, кафедра тракторів і автомобілів створює всі необхідні умови для успішного вибору тематики кваліфікаційних робіт, що забезпечує здобувачам можливість реалізувати свої ідеї та досягти нових професійних висот.