Допомога мешканцям кампусу від благодійного фонду Сергія Притули

22 вересня 2022 року
   Кожен українець намагається пришвидшити день Перемоги. Студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України з перших днів повномасштабного вторгнення стали на захист рідного краю, як на фронті так і в тилу. Члени студентської організації з перших днів долучились до волонтерської спільноти, активно допомагають у благодійному фонді Сергія Притули.

   В кругообігу насичених подій, студенти-волонтери не забувають і про рідний університет, в якому навчаються. Всім нам відомо, що у цей не легкий час для країни, на жаль, збільшується захворюваність на COVID-19. Гуртожиток – це місце, де студент проводить більшу половину свого часу і тут в цілому постійно велике скупчення людей.
   Олександр Вертелецький, студент факультету землевпорядкування, виконувач обов’язків голови студентської організації університету, звернувся до Благодійного фонду Сергія Притули з проханням в наданні захисних масок та антисептиків. Наявність цих засобів дозволить працівникам та студентам вберегти себе і оточуючих від поширення захворювання.

 

   Фонд прийняв заявку та надав гуманітарну допомогу, за що керівництво завдячує небайдужим студентам-волонтерам та Сергію Притулі.
   Дякуємо за підтримку університету у такі важкі часи, адже після 24 лютого, кожен зробив для себе вибір: ганебно втекти чи залишитись, допомагаючи захищати рідну землю.
   Пишаємось нашими студентами!

Сергій Стецюк,
директор студентського містечка

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook