Експертиза докторської пройшла успішно

13 вересня 2022 року

       26 серпня відбувся попередній розгляд дисертаційної роботи докторанта кафедри генетики, розведення, та біотехнології тварин, факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України, кандидата сільськогосподарських наук - Борща Олександра Олександровича на тему «Обґрунтування з удосконалення технології виробництва молока у період зміни клімату» поданої на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.02.04 «Технологія виробництва продуктів тваринництва».

Робота викликала певний інтерес, що було підтверджено великою кількістю питань, зауважень та пропозицій щодо її покращення. Тема зміни клімату та застосування певних технологічних рішень для створення тваринам певних комфортних умов, що повністю кореспондується з їх добробутом, відноситься до актуальних напрямів наукової та виробничої діяльності.  

 

В процесі обговорення з конструктивними зауваженнями виступили експерти - доктори сільськогосподарських наук- Костенко Василь Іванович, Лихач Вадим Ярославович, Гончаренко Ігор Володимирович. Було зазначено актуальність, та важливість обраної теми досліджень, та висловлено можливість здобувача представити роботу до прилюдного захисту.

Науковий консультант – доктор сільськогосподарських наук Сергій Рубан надав позитивну характеристику здобувачу, який самостійно провів низку цікавих і оригінальних експериментів, щодо оцінки впливу запропонованих технологічних рішень спрямованих на пролонгацію часу та зони комфорту для тварин у різні періоди року.

Враховуючи актуальність теми дослідження, наукову новизну і практичне значення одержаних результатів, впровадження їх у практику, достатню повноту викладення матеріалів дисертації в опублікованих наукових працях, відповідність роботи вимогам ,,Порядку присудження…”, наукова рада Науково-дослідного інституту технологій та якості продукції тваринництва факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України рекомендувала дисертаційну роботу Борща Олександра до розгляду на Спеціалізованій вченій раді НУБіП на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських.

 

 

Тамара Литвиненко, доцент кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook