Обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами»

12 квітня 2022 року

12 квітня 2022 року кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту не дивлячись на воєнний стан провела обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент». З урахуванням обставин обговорення відбулось в онлайн режимі.

В обговоренні проєкту на 2022-2023 навчальний рік взяли участь гарант та проектна група освітньо-професійної програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами», представники бізнесу, вчені з інших ЗВО України, зокрема: Шинкарук Лідія Василівна, член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, Дєліні Марина Миколаївна, доктор економічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, Власенко Тетяна Олексіївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, Гаврилюк Віталій Петрович, кандидат економічних наук, доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, Моргун Дмитро Васильович, директор рекламної агенції «Ефект маркетинг», Бояринова Катерина Олександрівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Гарант освітньо-професійної програми Шинкарук Лідія Василівна презентувала програму та навчальний план, проінформувала про запропоновані зміни на 2022-2023 навчальний рік, які відбулися з урахуванням сучасних умова та відповідність програм стандартам вищої освіти.

Представники бізнес-структур Моргун Дмитро зауважив, що за нинішних умов дана освітня програма набула ще більшої актуальності та важливим фактором для формування висококваліфікованого спеціаліста зазначив саме тісну співпрацю університетської спільноти із бізнесом. Дана програма логічно структурована, характеризується послідовністю, дає можливості для опанування багатьох навичків та компетентнсотей, а саме здобувачі зможуть кваліфіковано розробляти і обґрунтовувати концепцію інвестиційного проекту, оцінювати його ефективність з урахуванням факторів ризику і невизначеності, розробляти бізнес-план проекту, розробляти кошторис і бюджет проекту та забезпечувати його реалізацію, формувати команду проекту та здійснювати моніторинг реалізації проекту.

Бояринова Катерина Олександрівна відмітила практичну орієнтованість програми, зазначила, що запропоновані вибіркові дисципліни дають студентам можливості в вивченні широкого спектру знань та опануванні додаткових компетентностей, які сформують ефективного проектного менеджера.

Наприкінці робочої зустрічі Шинкарук Лідія Василівна висловила подяку всім учасникам обговрення, запевнила, що надані рекомендації будуть обов’язково враховані в подальшому доопрацюванні освітньо-професійної програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» другого рівня вищої освіти «Магістр» за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Не залишилося поза увагою експертної групи і питання щодо якісної розробки робочих програм та дисциплін, які викладаються на ОС "Бакалавр" спеціальності "Менеджмент" викладачами кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту. Тому рекомендаціям стейкхолдерів при обговоренні освітньої траєкторії "Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами" на бакалавраті буде приділено особливу увагу при роботі в подальшому.


Марина Дєліні,
в.о. завідувача кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook