У заповіднику «Древлянський» на Житомирщині від обстрілів вигоріло понад 2 тисячі гектарів

20 липня 2022 року
Укрінформ

У заповіднику «Древлянський» на Житомирщині від обстрілів вигоріло понад 2 тисячі гектарів

У природному заповіднику «Древлянський», що у Народицькій територіальній громаді на Житомирщині, внаслідок ракетно-бомобових ударів російських військ вигоріло понад 2100 га.
Про це заповідник повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«У результаті ракетно-бомбових ударів по території Народицької територіальної громади виникли масові лісові пожежі, внаслідок чого вогонь пройшов понад 2100 га лісу на території заповідника. Ці дані попередні, оскільки триває розмінування території заповідника», - йдеться у дописі.

Зазначається, що нещодавно на території заповідника виявили російську ракету, що впала у лісі між селами Любарка і Калинівка.

Природний заповідник «Древлянський» площею понад 30,8 тис. га розташований у межах Народицької територіальної громади, що є однією з найбільш постраждалих в області внаслідок російського вторгнення. Його територія охоплює значні площі лісів, забруднених радіонуклідами. Заповідник створений з метою збереження унікальних лісових і водно-болотних природних комплексів Українського Полісся, охорони реліктових та ендемічних рослин і тварин та відтворення і збагачення природних лісів регіону.

Як повідомляв Укрінформ, працівники природного заповідника «Древлянський» не можуть своєчасно реагувати на лісові пожежі через замінування території та зруйновані мости внаслідок російської агресії.

 

Джерело: Укрінформ. https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3532125-u-zapovidniku-drevlanskij-na-zitomirsini-vnaslidok-obstriliv-vigorilo-ponad-2-tisac-ga.html

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook