СТУДЕНТИ 2 КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УСПІШНО СКЛАЛИ ЗАЛІК З ДИСЦИПЛІНИ «ПАТОФІЗІОЛОГІЯ ТВАРИН»

18 травня 2022 року
Хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка

   Навіть у цей непростий для нашої країни час, викладачі кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка постійно підтримували зв'язок із студентами, що дало їм можливість освоїти дисципліни «Патофізіологія тварин» та успішно скласти залік.

   Основна мета дисципліни - пізнання основних закономірностей виникнення, розвитку та завершення патологічних явищ в організмі тварин. Отримані знання з дисципліни дають змогу лікарю ветеринарної медицини зрозуміти механізми перебігу тих чи інших патологічних процесів в організмі тварин.

   У навчанні студентам надавали допомогу науково-педагогічні працівники кафедри академік Анатолій Мазуркевич, старші викладачі Тарас Савчук та Роман Бокотько, які постійно контактували із студентами, надаючи консультацію з необхідних питань. Студенти використовують електронний навчальний курс дисципліни «Патофізіологія тварин», який розміщений на платформі Elearn (https://elearn.nubip.edu.ua/course/view.php?id=1777).

 

   Також, педагогічні працівники читали лекції та постійно проводили обговорення відповідних тем у формі відео-конференції з використанням платформи Webex та Zoom.

 

 

   Студенти з розумінням і сумлінністю ставалися до занять, адже розуміють що без знань і умінь не зможуть допомогти нашій державі. Тому вчитися потрібно заради майбутнього, щоб відновлювати, розбудовувати та розвивати економіки нашої держави.

       

   Це все дало можливість студентам 2 курсу скороченого терміну освоїти дисципліну «Патофізіологія тварин» та успішно скласти залік.

   З нетерпінням чекаю закінчення війни і повернення до нормального мирного життя.

Всім мирного неба над головою!
Слава Україні!

Тарас Савчук, старший викладач кафедри хірургії і
патофізіології ім. акад. І. О. Поваженка

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook