Ніжинський агротехнічний інститут з робочим візитом відвідав ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко

15 листопада 2021 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10

15 листопада  до Ніжинського агротехнічного інституту з робочим візитом завітав ректор Національного університету біоресурсів і природокористування Станіслав Ніколаєнко, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор.

На зустрічі також був присутній директор ПСП "Пісківське" Валерій Колоша, к.е.н., старший викладач кафедри менеджменту та аграрної економіки, член Ради роботодавців інституту.

В ході візиту Станіслав Миколайович здійснив огляд лабораторно-практичної бази інституту: побував в лабораторіях хімії; агрохімії, ґрунтознавства та безпеки ґрунтів; аналізу якості насіннєвого матеріалу; точного землеробства; електротехнологій в аграрному виробництві; оглянув хід ремонтних робіт у адміністративних кабінетах та майбутньому Музеї огірка.

   

   

Відвідали і облаштований у дворі інституту розарій, в якому висаджено 247 троянд чайно-гібридних сортів, та оглянули майже закінчений зелений клас і нещодавно засіяну дослідну ділянку, на якій вже зійшли озимі пшениця, жито, тритикале та ячмінь.

   *

Доцент кафедри агроінженерії Анатолій Мороз показав лабораторію конструкції сільськогосподарських машин, оновлену та оснащену завдяки співпраці інституту з ПАТ "Ельворті" зразками сучасної техніки. Вхід до триповерхового лабораторного корпусу проходить через сходовий марш, в якому у вересні цього року було зроблено євроремонт.

Під час круглого столу з керівниками структурних підрозділів та провідними викладачами інституту, Станіслав Миколайович розповів про головні досягнення університету та плани на майбутнє, можливі зміни у формульному підході фінансування закладів вищої освіти та бачення розвитку освіти у країні в цілому.

   

   

Крім того, ректор зустрівся з міським головою міста Ніжина – Олександром Кодолою. Під час діалогу було намічено основні напрями співпраці та спільної роботи.

Висловлюємо вдячність ректору університету Станіславу Миколайовичу Ніколаєнку за підтримку, турботу та постійний захист інтересів аграрних закладів освіти.

Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook