З думкою про майбутнє: адміністративна нарада гуманітаріїв

11 березня 2022 року
   Навіть у такий складний воєнний час гуманітарно-педагогічний факультет намагається підтримувати зв'язок та комунікацію між членами професорсько-викладацького і студентського колективів. Адже саме зараз таким важливим є відчуття родини і підтримки один одного!

   У середу 10 березня відбулась адміністративна нарада гуманітарно-педагогічного факультету, на якій, крім заступників декана і завідувачів кафедр, був присутній начальник навчального відділу Ярослав Рудик. Між ключовими питаннями, що розглядалися, підтримка постійної комунікації з викладачами і студентами, відновлення освітнього процесу, виконання наказів та розпоряджень по університету.
   Декан факультету Інна Савицька розпочала адміннараду із заслуховування інформації від завідувачів кафедр про ситуацію в кожному підрозділі, про способи комунікації між наставником й академічною групою, про те, чи у відносно безпечному місці перебувають колеги і студенти.

  

   Інна Миколаївна поінформувала, що на засіданні ректорату, зважаючи на рекомендації Міністерства освіти і науки України розпочати навчальний процес там, де це можливо, прийнято рішення відновити навчання в змішаній формі: дистанційній та самостійній. Відновлення освітнього процесу, підкреслила декан, працюватиме на наше майбутнє, стане психологічною підтримкою нашим студентам. Для цього є різні можливості: платформа ельорн, електронні підручники, посібники в університетський бібліотеці, індивідуальні завдання на поштові скриньки та месеннджери (вайбер, телеграм тощо). Начальник навчального відділу Ярослав Рудик зауважив, що заняття бажано проводити за розкладом, однак за потреби розклад можна оперативно корегувати через деканат.

     Також зазначено, що зараз МОН України розглядає можливість скасування ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ, та розробляє механізм вступу до закладів вищої освіти.
   Очільниця факультету Інна Савицька доручила завідувачам кафедр провести засідання кафедр, де роз'яснити колегам особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, а заступникам декана – провести спільне онлайнове засідання старостату і наставників академічних груп.
   Присутні одноголосно підтримали ініціативу щодо перерахування одноденного заробітку на рахунок Збройних Сил України.

 

 

 

   Ми точно знаємо, що правда на нашому боці, і перемога буде за нами, але це залежить і від кожного з нас! Перемога залежить і від нашої єдності і згуртованості у боротьбі з ворогом, у дисциплінованості та належному виконанні наших обов’язків, в усвідомленні того, що всі ми сьогодні – єдине ціле.

«Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава. І воля святая!»

                                                    Тарас Шевченко

 

Світлана Харченко,
заступник декана

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook