ПОКРАЩУЄМО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ КАФЕДРИ НАДІЙНОСТІ ТЕХНІКИ: ПІДГОТОВКА ЛАБОРАТОРІЇ ВІДНОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ГАЛЬВАНІЧНИМИ ПОКРИТТЯМИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ІНЖЕНЕРІВ

23 лютого 2022 року

Технологічна підготовка є необхідною складовою формування фахівців інженерного профілю, включаючи спеціальності 133-«Галузеве машинобудування» та 208-«Агроінженерію». Вона займає вагоме місце при вивченні обов’язкових предметів «Надійність сільськогосподарської техніки», «Надійність обладнання лісового комплексу», «Ремонт машин і обладнання» студентами освітніх ступенів «Бакалавр» на факультеті конструювання та дизайну та механіко-технологічному факультеті. Технологічна підготовка також має визначальне значення при підготовці студентів освітнього ступеню «Магістр», що навчаються за ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва», ОПП та ОНП «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва», ОПП «Обладнання лісового комплексу». 
Освітньо-професійну програму «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» формує та забезпечує кафедра надійності техніки. 
Так, для майбутніх магістрів ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» передбачено нормативний предмет «Надійність обладнання технічного сервісу» та цілий ряд предметів за вибором студента, що забезпечують технологічну складову: «Проєктування технологічних процесів технічного сервісу», «Проєктування підприємств технічного сервісу», «Технологічні системи ремонтного виробництва», «Нормування операцій технічного сервісу». 
Для забезпечення якості навчального процесу, особливо при вивченні вибіркових дисциплін, важливо не лише підготувати навчальні посібники та методичні вказівки, але й покращити матеріально-технічне забезпечення лабораторій.
З цією метою та для реалізації комплексу заходів програми «Голосіївська ініціатива 2025», у 2021-2022 навчальному році на кафедрі надійності техніки розпочато технічне переоснащення лабораторії відновлення деталей гальванічними покриттями. 
Початкові роботи проводяться науково-педагогічними та педагогічними працівниками кафедри надійності техніки. Відповідальними за технічне переоснащення лабораторії є співробітники кафедри доцент Павло Попик та завідувач лабораторіями Юрій Лисіков.
Вже проведено демонтаж старого гальванічного обладнання та переведення його в формат макетів та музейних експонатів. 
Комплекс монтажних робіт проводиться за участі доцента Павла Попика, старшого викладача Володимира Сиволапова, старшого лаборанта Адама Троца.

C:\Users\Андрій\Desktop\Фото гальваніки шахи\P11201-134627.jpg
C:\Users\Андрій\Desktop\Фото гальваніки шахи\1645087008038.jpg

Технологічне планування та демонтаж старого обладнання проводиться завідувачем лабораторіями Юрієм Лисіковим, майстрами виробничого навчання Анатолієм Деркачем та Миколою Ромасем.

C:\Users\Андрій\Desktop\Фото гальваніки шахи\1645086964922.jpg
C:\Users\Андрій\Desktop\Фото гальваніки шахи\1645086964996.jpg
C:\Users\Андрій\Desktop\Фото гальваніки шахи\1645087008002.jpg
Доцентами кафедри надійності техніки Олександром Банним та Павлом Попиком розроблено перспективне планування лабораторії відновлення деталей гальванічними покриттями.

C:\Users\Андрій\Desktop\План гальваніки\План №4.jpg
На кафедру надійності техніки факультету конструювання та дизайну завдяки підтримки керівництва університету вже надійшло сучасне обладнання для лабораторії гальванічних покриттів. 
C:\Users\user\Desktop\Новая папка (2)\0-02-0a-550f2121dabd4d8b2bfcd8851524c7d2a7b6368d7c5a643b27e7321c61b1214e_cce2de94737e89ea.jpg
C:\Users\Андрій\Desktop\Фото гальваніки шахи\20211022_120437.jpg
Колектив кафедри надійності техніки висловлює щирі слова вдячності керівництву університету та факультету конструювання та дизайну за підтримку в покращенні матеріально-технічної бази та якості практичної підготовки студентів.

Андрій Новицький, 
завідувач кафедри надійності,
 гарант програми «Технічний сервіс машин та обладнання
сільськогосподарського виробництва»
Павло Попик, доцент кафедри,
Юрій Лисіков, завідувач лабораторіями

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook