Житомирська область: бердичівські рятувальники отримали на озброєння пожежний автомобіль та спорядження від норвезьких благодійників

8 грудня 2021 року
Державна служба України з надзвичайних ситуацій

 7 грудня на території 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бердичів відбулося урочисте вручення місцевим рятувальникам пожежного автомобіля «Mercedes-Benz» підвищеної прохідності, укомплектованого гідравлічним інструментом, генератором, пожежними рукавами тощо. Це дозволить використовувати його не лише для гасіння пожеж, а й для ліквідації наслідків інших надзвичайних подій чи ситуацій. Разом з тим особовий склад отримав і комплекти бойового одягу та захисних шоломів для захисту тіла під час гасіння пожеж.

Дана гуманітарна допомога надійшла до бердичівських рятувальників з Норвегії за сприянням місцевих меценатів від благодійної організації благодійного фонду «Центр утеплення», який, у свою чергу, отримав даний автомобіль від благодійної місії «Віра, Надія, Любов».

«Переданий сьогодні пожежний автомобіль працюватиме не лише по місту Бердичеву, а й буде обслуговувати увесь Бердичівський район. Тож це дуже вагома допомога 2-му Державному пожежно-рятувальному загону», – наголосив перший заступник начальника Головного управління ДСНС в області Олег Шахрай.

0006.jpg

0005.jpg

 

Джерело: Державна служба України з надзвичайних ситуацій. https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/132542.html

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook