Студентка факультету ветеринарної медицини Юлія Седельнікова завоювала бронзову медаль на Чемпіонаті світу з кіокушинкайкан карате у розділі «куміте»

25 листопада 2021 року
     Куміте — поняття японських бойових мистецтв, що включає в себе всі різновиди бою на татамі, є одним з основних розділів сучасного карате, поряд з ката і кихон. Буквально, «куміте» означає «зустріч рук» або «сплетені руки» та має багато проявів. Часто йог називають спарингом. Спаринг може бути довільним або структурованим. У різних стилях сучасного карате куміте відбувається за різними правилами, які на загал подібні.

     Куміте по праву називають вищою формою реалізації спортивної майстерності в карате-до, перевіркою засвоєних в тренувальному процесі вмінь та навичок у взаємодії з суперником, який володіє тими ж технічними прийомами. Сьогодні куміте практикують як у спортивних змаганнях, так і при тренуваннях самозахисту. Спортивні спаринги мають тенденцію бути поєдинками, у яких очки нараховуються після кожного успішного удару з короткою зупинкою зустрічі. Спаринги із застосуванням ударів руками та ногами можуть включати також і кидки та захоплення/зчеплення, що залежить від конкретного стилю або вчителя. Рівень фізичного дотику (контакту) у спарингах значно різниться від жорсткого правила відсутності будь-якого дотику до справжнього дотику (повного контакту).
     12 вересня 2021 року студентка 3 курсу 2 групи факультету ветеринарної медицини Юлія Седельнікова взяла участь у Чемпіонаті України з кіокушинкайкан карате, який проходив у місті Дніпро. Наша студентка виступала у категорії +55 кг у розділі куміте і тільки поступилася Анастасії Хрустальовій з Дніпропетровська обл. та зайняла 2 місце, завоювавши срібло.


     Наступні змагання з кіокушинкайкан карате для нашої студентки відбулися 19-20 листопада 2021 року в місті Кракові (Польща), де відбувся Чемпіонат світу з даного виду спорту. Української команда, у складі якої була Юлія Седельнікова, стала кращою серед усіх країн учасників:
1 місце — Україна: 10 золотих медалей, 10 срібних, 17 бронзових.
2 місце — Польща: 3 золотих, 5 срібних, 16 бронзових.
3 місце — Іспанія: 5 золотих, 3 срібних, 6 бронзових.
     Юлія Седельнікова виступила у розділі куміте і в особистому заліку посіла 3 місце, завоювавши бронзу.


Вітаємо Юлю з перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому, здоров’я і подальших спортивних перемог!

Тарас Савчук,
заступник декана ФВМ 
Юлія Палиця,
куратор 3 курсу 2 групи ФВМ 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook