Кафедру екобіотехнології та біорізноманіття відзначено на Дні Науки

May 22, 2017

19 травня в університеті відбулося урочисте засідання, присвячене Дню науки, що стало своєрідним підсумком цьогорічного Фестивалю науки в університеті. 

До учасників зібрання з вітальним словом звернувся проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша. Економічна теорія твердо виділяє два види діяльності: фізичну та наукову, зазначив проректор. Останню, тобто інтелектуальну, творимо саме ми, продовжив він. І це – дуже тонка функція біологічного розуму. Сергій Кваша нагадав слова ректора Станіслава Ніколаєнка про те, що у нашому дослідницькому університеті не лише передають знання, а й створюють їх у ході наукової роботи. До того ж сільськогосподарські науки завжди відрізнялися своєю масштабністю. До речі, зазначене підтверджують ті численні наукові розробки і винаходи, авторами яких є молоді і досвідчені вчені університету. Проректор говорив і про перспективи науки в цілому і ті можливості, що пов’язані безпосередньо з нашою діяльністю. А ще Сергій Кваша відзначив вагомість наукової думки наших вчених у вирішенні загальнодержавних питань. З огляду на здобутки, які маємо, нам є ким і чим пишатися, підкреслив він, але й разом із тим, ще багато належить зробити. Тож побажав університетській науковій спільноті усіляких гараздів, нових винаходів та творчих доробків.

  

Кафедру екобіотехнології та біорізноманіття, в особі Завідувача кафедри, Миколу Патику нагороджено Дипломом "За популяризацію Вітчизняної Науки"!

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook