Студенти-юристи Вінницького національного аграрного університету запрошені на навчання до магістратури юридичного факультету НУБіП України

27 February 2017, 14:34

 20 лютого 2017 року завідувач кафедри адміністративного та фінансового права доктор юридичних наук, професор Курило Володимир Іванович відвідав своїх колег на факультеті менеджменту та права Вінницького національного аграрного університету. На зустрічі зі студентами бакалаврату спеціальності «Правознавство» була проведена інформативна лекція про навчання на юридичному факультеті нашого університету, умови та можливості, що мають студенти, зокрема студенти-правники магістратури.

     На зустрічі зі студентами-магістрати поінформовано про навчання в аспірантурі за напрямом «Право», наукові здобутки випускників аспірантури та науково-правову школу, яка створена в у Національному університеті біоресурсів і природокористування України за короткий термін, яка уже налічує 7 докторів та понад 70 кандидатів юридичних наук, представники якої працюють у органах державної влади, місцевого самоврядування, є професорами, доцентами та керівниками кафедр НУБіП України та інших ВНЗ.

     Насамкінець студентам ВНАУ були роздані буклети про юридичний факультет НУБіП України, а також вони були запрошені на день відкритих дверей до нашого університету.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Володимир Курило,                                                                                         завідувач кафедри адміністративного та фінансового права, доктор юридичних наук, професор 

 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook