Вчена рада факультету ветеринарної медицини: нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

18 червня 2026 року відбулось засідання вченої ради факультету ветеринарної медицини, яке розпочалося із нагородження доцента кафедри ветеринарної епідеміології та охорони здоров’я тварин, кандидата ветеринарних наук Наталії СОРОКІНОЇ за багаторічну працю у НУБіП України та з нагоди ювілейного дня народження.


Також на вченій раді відбулося нагородження студентів переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2025/2026 навчальному році зі спеціальності «Ветеринарна медицина» та «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».


Підсумки діяльності факультету у травні-червні 2026 р. та поточні завдання факультету представив декан, доцент Олександр ВАЛЬЧУК.


Про участь делегації факультету в роботі 39-ї Генеральної Європейської асоціації закладів ветеринарної освіти, Барселона, Іспанія доповідали доцент Олександр МАРТИНЮК та професор Марина ГАЛАТ



Результати проведення профорієнтаційних заходів кафедрами факультету у травні-червні 2026 р. представила відповідальна за профорієнтаційну роботу на факультеті доцент Тетяна ПАЛЮХ. Відповідальним за профорієнтаційну роботу від кафедр сприяти проведенню профорієнтаційних заходів НПП кафедри та висвітлювати заходи на сайті та в соціальних мережах. В осінньому семестрі2026-2027 н.р. на факультеті почне роботу Учнівська академія ветеринарної медицини.


Про результати державної атестації шляхом складання ЄДКІ випускниками факультету ветеринарної медицини 2026 року доповідав декан, доцент Олександр ВАЛЬЧУК. Проведений аналіз результатів складання ЄДКІ випускниками факультету зі спеціальності 211 Ветеринарна медицина і 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза.


Наукову доповідь про стажування в Китайській народній республіці за програмою «Інтернаціональний майстер-клас з протезування кульшового суглобу (за запрошенням фірми «Блюсао») представив аспірант кафедри внутрішніх хвороб тварин Денис СЕЛЕЗНЬОВ.


Координатор з наукової роботи, професор Ірина ДЕРКАЧ представила результати заключення госпдоговірних наукових тематик та виконання плану надходження коштів у першому півріччі 2026 р.


Координатор з наукової роботи, професор Ірина ДЕРКАЧ доповіла і про подання заявок на акредитацію НАЗЯВО ОНП факультету «Незаразна патологія тварин» і «Заразна патологія тварин» та стан ліцензування новоствореної ОНП «Ветеринарна медицина».

Про результати післядипломної освіти фахівців ветеринарної медицини України у першому півріччі 2026 року представив координатор з питань післядипломної освіти, доцент Сергій ГОНЧАРОВ.


На засіданні вченої ради факультету затверджено рішення навчально-методичної та наукової рад факультету.


Про виконання плану роботи вченої ради факультету у 2025-2026 н.р. доповіла секретар вченої ради, доцент Жанна СТЕГНЕЙ.


На засіданні вченої ради факультету були розглянуті важливі питання життєдіяльності факультету.



Жанна СТЕГНЕЙ,
секретар вченої ради, доцент