У Національному університеті біоресурсів і природокористування України розпочався новий навчальний рік

2 вересня 2013 року
1 вересня 2013 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося традиційне свято «День Знань» та урочиста посвята в першокурсники. Майже 10 тисяч молодих людей влилися до лав студентства нашого університету – одного з найбільших на східноєвропейських теренах з величезною історією, який відзначатиме цієї осені своє 115-річчя.
Цей день в університеті завжди особливий. День, коли до незмінно яскравого і різнобарвного свята додаються нотки хвилювання першокурсників, адже вони відкривають нову сторінку свого життя, яка багато в чому стане визначальною.
Ось і цьогорічний першовересневий ранок забринів мелодійними звуками студентського вальсу, а вулички університету наповнилися молоддю, викладачами і  гостями.
За традицією першокурсників вітав ректор університету академік Д.О.Мельничук, який озвучив привітання Президента України В.Ф. Януковича, Голови Верховної Ради України В.В. Рибака та Прем'єр-міністра України М.Я. Азарова до всіх першокурсників України. Звертаючись до молодого студентського поповнення, Дмитро Олексійович зазначив, що вони не помилилися з вибором місця навчання, адже НУБіП України займає достойне місце серед вишів світу у сфері аграрних і природоохоронних наук та наук про життя і розвиток суспільства. Університет має суттєві досягнення у дослідницькій, навчальній та інноваційній діяльності, за що і удостоєний статусу автономного (самоврядного) і дослідницького вищого навчального закладу в числі 12 інших кращих університетів нашої держави, а зараз активно працює над завершенням своєї акредитації за освітніми стандартами США. І наголосив, що від того, як вони використають цей прекрасний час – студентські роки – залежатиме не лише їх майбутнє, але й подальша доля нашої країни.
Особливою приємністю свята стало привітання посла з особливих доручень Уряду України, радника Віце-прем’єр-міністра України Ю.М. Дорошенка, який  зачитав вітальну телеграму Віце-прем’єр міністра України К.І. Грищенка, де йшлося про важливість якісної освіти для повної самореалізації та успішної кар’єри майбутніх фахівців та про їх важливість для розвитку нашої держави.
Також з вітальним словом до молоді звернулися Герой України і Герой соціалістичної праці СРСР, генеральний директор АФ «Авангард-А» О.Г. Боровик, академік НАН України, директор Наукового центру екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу НАН України В.Г. Радченко, академік НАН України, директор Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного В.С. Підгорський, голова Тетіївської райдержадміністрації, депутат районної ради V скликання, генеральний директор ТОВ «Так-Агро» Р.Т. Голуб, голова студентської організації НУБіП України О.В. Кухар, народний артист України, професор кафедри культурології університету В.Д. Крищенко. Вони привітали першокурсників із вступом до такого знаного в світі і багатого традиціями вишу та побажали успіхів у навчанні з тим, щоб стати справжніми фахівцями та примножувати своєю працею на благо Батьківщини славу alma mater.
На адресу університету надійшли також привітання від Міністра аграрної політики та продовольства України М.В. Присяжнюка, Голови Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюка, Голови Верховної Ради АР Крим    В.А. Константинова, Голови Держводагенства України В.А. Сташука, Голови правління Пенсійного Фонду України В.О. Кравчука, Голови Державної служби експортного контролю України В.А. Демьохіна та інших.
Святковий настрій гостей та господарів підтримували чудові виступи художніх колективів університету та спортсменів.
Вже багато років саме першовересневого дня іноземним колегам університету вручають дипломи Почесних професорів і докторів НУБіП України як знак вдячності та поваги до людей, які багато зробили для розбудови та подальшого розвитку вишу.
Цьогоріч регалії та диплом Почесного доктора НУБіП України вручені директору Глобального центру моніторингу пожеж при ООН, професору Йохану Голдаммеру. Почесними професорами нашого університету стали професор кафедри морфологічних наук Варшавського університету наук про життя Сиса Павел Станіслав і директор лабораторії птахівництва Ченьджянської академії аграрних наук, професор Ліжи Лу (Китай). Почесного звання «Меценат Національного університету біоресурсів і природокористування України» удостоєно ТОВ «John Deere Україна», генеральний директор І.В. Кутовий. Він же вручив університету «скромний» подарунок на 250 тис. доларів – трактор «John Deere». Сподіваємося, що вже найближчим часом університет разом з такими відомими компаніями, як «Amaco» та «John Deere» реалізує спільну домовленість про утворення на базі навчально-дослідних господарств університету навчально-виробничого українсько-американського Центру новітньої техніки і технологій США в АПК.
У рамках святкування відбулося також традиційне нагородження співробітників та викладачів вищими відзнаками університету.
Всі виступаючі висловили подяку ректору академіку Д.О. Мельничуку, вченій раді НУБіП України та організаторам і учасникам прекрасного свята.

 посол з особливих доручень уряду України, радник віце-прем’єр-міністра України Ю.М. Дорошенко
Герой України і Герой соціалістичної праці СРСР, генеральний директор АФ «Авангард-А» О.Г. Боровик
академік НАН України, директор Наукового центру екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу НАН України В.Г. Радченко
академік НАН України, директор Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного В.С. Підгорський
голова Тетіївської райдержадміністрації, депутат районної ради V скликання, генеральний директор ТОВ «Так-Агро» Р.Т. Голуб
голова студентської організації НУБіП України О.В. Кухар
народний артист України, професор кафедри культурології університету В.Д. Крищенко
присвоєння звання "Почесний доктор НУБіП України" директору Глобального центру моніторингу пожеж професору Йохану Голдаммеру
присвоєння звання "Почесний професор НУБіП України" професору Варшавського університету наук про життя Сису Павлу Станіславу
присвоєння звання "Почесний професор НУБіП" д-ру лабораторії птахівництва Ченьджянської академії аграрних наук проф. Ліжи Лу
присвоєння почесного звання «Меценат НУБіП  України» ТОВ «John Deere Україна», генеральний директор  І.В. Кутовий
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook