Старт першого етапу конкурсу наукових проєктів

7 листопада 2020 року
     Відповідно до оголошеного Міністерством науки і освіти України конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2021 р., в університеті стартував перший етап відбору. 

     Ця важлива подія у науковій діяльності університету зібрала понад 80 вчених, дослідників, очільників наукових підрозділів, які обговорили у межах онлайн-семінару особливості підготовки наукових проєктів для участі у конкурсі. 

     Із вступним словом до науковців виступив перший проректор Ігор Ібатуллін, який закцентував увагу на питаннях організації конкурсного відбору наукових проєктів, пропонованих обсягах виконання проєктів і розробок, тематиці досліджень та їх результативності, перспективах провадження наукової діяльності в університетах.

     Начальником науково-дослідної частини Володимиром Отченашком було висвітлено питання особливостей нового конкурсу, змін у формах проєктів, критеріях оцінювання робіт, змістовній складовій, представленні наукових результатів, доробку авторського колективу, можливостей використання сучасної лабораторної бази, обґрунтованості фінансових розрахунків та підвищення якості очікуваних результатів.

     У обговоренні питань організації конкурсного відбору проєктів досліджень і розробок взяли участь Віталій Лисенко, Іван Ковальчук, Наталія Волощук, Світлана Білоус та інші.