Увага! Конкурс на кращу наукову статтю на тему органічного агровиробництва

13 жовтня 2020 року
     Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» та Федерація органічного руху України, за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» оголошують конкурс на кращу наукову статтю на тему органічного агровиробництва (маркетингу).

 

     До участі в конкурсі допускаються наукові статті зазначеної тематики, що раніше не публікувалися, аспірантів, здобувачів, діючих викладачів і науковців аграрних закладів освіти та наукових установ.
     Термін подання наукових статей: до 20 жовтня 2020 року.

     Статтю й довільну заявку учасника конкурсу (із зазначенням прізвища, імені та по батькові, дати народження, контактних телефонів, e-mail, закладу освіти, установи, місця роботи) потрібно надіслати на електронну пошту: [email protected] з позначкою «ОРГАНІК КОНКУРС».

     Вимоги до наукової статті: наукова стаття виконується винятково українською мовою, повинна мати назву, зміст, вступ, основну частину, висновки, список використаних джерел, а також анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи; текст друкується шрифтом TimesNewRoman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4; береги: лівий – 30 мм, правий – 10 мм, верхній і нижній – по 20 мм; обсяг роботи не має перевищувати 10 сторінок без урахування переліку використаних джерел і додатків.

     Переможці конкурсу будуть оголошені у рамках V Міжнародної науково-практичної конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука», що проходитиме в Науково-методичному центрі вищої та фахової передвищої освіти (м. Київ, вул. Смілянська, 11) 04 листопада 2020 року. Автори кращих робіт будуть запрошені для участі у вказаній конференції з можливістю виступити з доповідями про результати проведеного ними наукового дослідження.

     Кращі роботи будуть відзначені почесними дипломами та цінними подарунками, а також розміщені на Органічній платформі знань, яку започаткували Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» та Федерація органічного руху України за підтримки Проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».

О.О. Сніжко,
науковий співробітник
науково-організаційного відділу НДЧ
за матеріалами сайту:
http://organic.com.ua/uvaga-konkurs/
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook