Ректорат: набір на підготовчі курси, підготовка до опалювального сезону та практичне навчання за кордоном

24 вересня 2019 року
     24 вересня під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося розширене засідання ректорату. На порядку денному були розглянуті результати роботи приймальної комісії, підготовка до опалювального сезону, стан справ в навчально-дослідних господарствах, практичне навчання студентів за кордоном тощо. Але про все за порядком.

     Новопризначений відповідальний секретар приймальної комісії Лариса Коропець представила звіт роботи приймальної комісії під час кампанії 2019 року. Загалом до університету надійшло 19863 заяви від вступників, до базового закладу зараховано на навчання 5644 студенти, з них 2709 – за державним замовленням. Контрактників же – на 411 більше минулорічного показника. Якщо ж до бакалаврату набір збільшився, то в магістратуру ситуація протилежна. У зв’язку з цим ректорат вніс зміни до правил прийому, що стосується додаткової сесії єдиного фахового випробування, яке пройде 5 листопада

      Головний механік Петро Виштак доповів про проведені роботи з підготовки до опалювального сезону. Основні з них – встановлення нових бойлерів, гідравлічні випробування мереж, замінюються батареї та промиваються системи опалення в корпусах, де це потрібно тощо. Особлива увага до корпусів №1 та 12. Доповнив виступ проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко: до початку холодів потрібно утеплити дахи, отримати дозвіл на пуск тепла, провести ревізію стану вікон. Ректор Станіслав Ніколаєнко доручив створити комісію, яка повинна перевірити стан запірної арматури, енергомереж, провести навчання фахівців з регулювання теплопунктів.

     Про хід збирання пізніх зернових, технічних, кормових культур та посіви озимих проінформував начальник відділу організації діяльності НДГ та навчально-виробничої практики Василь Туринський. Повністю завершено збирання соняшнику, заготовлений силос і сіно, йде збирання кукурудзи, сорго, сої. Що ж до посівної, то господарства повністю забезпечені посівним матеріалом, добривами, засобами захисту.

     Завідувач підготовчим відділенням Оксана Багацька підбила підсумки роботи минулого року та доповіла про стан набору в цьому році. У вступній кампанії 2019 року успішно взяли участь 132 особи з 237 слухачів, найбільшу популярність мали спеціальності агрономія, захист і карантин рослин, лісове господарство. Станом на сьогодні маємо 60 школярів, які записалися на підготовчі курси, і найбільше бажаючих навчатися на факультетах ветеринарної медицини, захисту рослин, біотехнологій і екології, гуманітарно-педагогічному. Набір триває. Декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков запропонував організовувати підготовчі курси на базі шкіл, де вчителі школи за нашого методичного забезпечення проводили б ці курси. Ректор Станіслав Ніколаєнко доручив проректору з навчальної і виховної роботи Сергію Кваші вивчити питання та напрацювати відповідну модель. Також ректор наголосив: кожної суботи на факультетах та в ННІ – дні відкритих дверей.

     Програми практичного навчання студентів за кордоном та результати їх проходження представив проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук. Їх зміст та умови детально описані на офіційному сайті університету. 8 жовтня відбудеться семінар, присвячений відбору студентів на участь в програмах практик. Основною новелою стає високий рівень знання іноземних мов або ж проходження інтенсивних мовних курсів.

     Ректорат за пропозицією планово-фінансового відділу, які озвучив начальник Олег Бронін, розглянув питання про надання майна в оренду. 

     Ректорат розглянув і інші питання життєдіяльності університету.

Денис Рудень
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій