1/8 чемпіонату світу АСМ ІСРС 2019 в НУБіП України – результати обнадійливі!

13 квітня 2019, 19:45

У суботу 13 квітня 2019 року в Національному університеті біотехнологій і природокористування України на факультеті інформаційних технологій відбувся 

І-ий етап чемпіонату світу зі
спортивного програмування АСМ ІСРС 2019

за підтримки Партнера – компанії Materialise. Офіційне відкриття змагань зробив проректор НУБІП з навчальної і виховної роботи доктор економічних наук, професор, академік НААН України Кваша С.М. Він підкреслив позитивну тенденцію щорічного збільшення команд – учасників І-го туру, особливо школярів.  

Учасники уважно прослухали настанови для отримання кращих результатів у конкурентних міжнародних змаганнях.

Змагання проходили в 8 комп’ютерних класах: 

  
  
  

Сили учасників у процесі змагань підтримала компанія Materialise – Партнер НУБІП з проведення 1/8 чемпіонату світу АСМ ІСРС 2019.

  
    

Тренери активно спостерігали за ходом запеклої командної конкуренції:

   
  

Після завершення змагань до підведення підсумків тренер академії компанії Materialise – Максим представив для учасників цікаву доповідь «Алгоритми в компанії Materialise».

  

Наприкінці доповіді Максима про алгоритми і цікавих запитань про перспективи використання алгоритмів було проведено нагородження переможців.

Нагородження школярів і ліцеїстів:

 - Природничо-науковий ліцей №145: І-е місце – команда s_KPNL145_aAa, ІІ-е місце – команда s_KPNL145_Abort, ІІІ-е місце – команда s_KPNL145_Tangerines;
  - Ліцей "Наукова зміна": І-е місце – команда s_KLNZ_31M;
  - Політехнічний ліцей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»: І-е місце – команда s_PLKPI_Testostrogen, ІІ-е місце – команда s_PLKPI_Modern_Crusaders, ІІІ-е місце – команда s_PLKPI_Enigma;
  - Білоцерківська спеціалізована школа №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій: І-е місце – команда s_BCschool12_Alexandria;
  - Технічний ліцеї м. Києва: І-е місце – команда s_TLCK_TripleCoders_dtl, ІІ-е місце – команда s_TLCK_Programmasters,
  - Спеціалізована школа №3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій: І-е місце – команда s_School3_Exception.

  
  
  

Нагородження студентів коледжів:

  - Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету: І-е місце – команда c_CCTE_MOAdron, ІІ-е місце – команда c_CCTE_Link, ІІІ-е місце – команда c_CCTE_Pancakes;
  - Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка: І-е місце – команда c_OMC_TeamWithoutFantasy, ІІ-е місце – команда c_OMC_VP;
  - Коледж інформаційних систем і технологій ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»: І-е місце – команда c_KISIT_DRIM, : ІІ-е місце – команда c_KISIT_CedZip, : ІІІ-е місце – команда c_KISIT_Slime;
  - Ржищівський індустріально-педагогічний технікум: І-е місце – команда c_RIPT_Team01, ІІ-е місце – команда c_RIPT_Team03, ІІІ-е місце – команда c_RIPT_Team02;
 - Боярський коледж екології і природних ресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування України: І-е місце – команда c_BCENR_Lizard_Squad.

  
  
  
  
   
   
 

Нагородження студентів університетів:

  - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»: І-е місце – команда NTUU_KPI_VRTeam, ІІ-е місце – команда NTUU_KPI_ExtremeLabor;
  - Національний авіаційний університет: І-е місце – команда NAU_R.E.D._Team_2.0, ІІ-е місце – команда NAU_MVD, ІІІ-е місце – команда NAU_SUBtitle;
  - Національний університет біоресурсів і природокористування України: І-е місце – команда NUBiP_Treesome, ІІ-е місце – команда NUBIP_Enigma, ІІІ-е місце – команда NUBIP_DEV;
  - Національний університет харчових технологій: І-е місце – команда NUFT_Small_Bang, ІІ-е місце – команда NUFT_fist, ІІІ-е місце – команда NUFT_Small_gang;
  - Державний університет телекомунікацій: І-е місце – команда DUT_Exception, ІІ-е місце – команда DUT_Bugs, ІІІ-е місце – команда DUT_Universal;
  - Київський національний університет будівництва та архітектури: І-е місце – команда KNUCA_NEXT, ІІ-е місце – команда KNUCA_NsD, ІІІ-е місце – команда KNUCA_Snatch;
  - Національний транспортний університет: І-е місце – команда NTU.
 

  
  
  
  

Серед природничих університетів Північного регіону команди Національного університету біоресурсів і природокористування України були найкращими, а серед всіх університетів – на 6-му місці.

Дякуємо студентам факультету інформаційних технологій за організаційну допомогу у проведенні змагань.

 

Інформація про партнерів:


Компанія Materialise

Компанія Materialise використовує свій 28-річний досвід в сфері 3D-друку для надання програмних рішень та послуг, що є основою індустрії адитивних технологій. Гнучкі рішення Materialise дозволяють представникам різноманітних галузей, а саме охорони здоров'я, автомобільної та аерокосмічної промисловості, легкої промисловості, а також мистецтва та дизайну, створювати інноваційні програми на основі 3D-друку, які мають на меті зробити світ кращим та здоровішим місцем.

ЦСН «Проком» 

Центр Сертифікованого Навчання «Проком» пропонує своїм слухачам один з найширших переліків сертифікованих курсів "1С: Підприємство" в Україні. Факультет інформаційних технологій  плідно співпрацює з Центром сертифікованого навчання «Проком» - відкрита сучасну навчальну лабораторію "Центр компетенції 1С". ЦСН «Проком» є постійним партнером та учасником ради роботодавців факультету. ЦСН «Проком» подарував сертифікати на навчання команді-переможцю.

Силантьєв С.О.,
доцент кафедри інформаційних систем

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)