Сто студентів університету отримали ректорську премію!

16 листопада 2018 року

    До Міжнародного дня студента за ініціативою ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслава Ніколаєнка за рахунок спонсорських коштів виділено 50 тисяч гривень на преміювання ста студентів. 

 

     Грошовою винагородою у розмірі 500 гривень за високі досягнення у навчанні, науковій роботі та активну участь у громадському житті університету відзначені такі студенти:

 

Прізвище, імя, по батькові

Факультет

Аношкін Олександр Сергійович

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Бабак Дар'я Юріївна

Гуманітарно-педагогічний

Бамбуза Катерина Вікторівна

Юридичний

Баранова Ірина Владиславівна

Конструювання та дизайну

Бережна Єлізавета Олександрівна

Захисту рослин, біотехнології та екології

Біла Яна Юріївна

Механіко-технологічний

Білаш Вікторія Максимівна

ННІ лісового і садово-паркового господарства

Близнюк Наталія Анатоліївна

Гуманітарно-педагогічний

Болбот Анастасія Ігорівна

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

Борисенко Валентина

Аграрного менеджменту

Бриндак Євгеній Віталійович

Конструювання та дизайну

Будженко Андрій Сергійович

Механіко-технологічний

Василенко Олександр Сергійович

Механіко-технологічний

Васильчук Тетяна

Аграрного менеджменту

Васюченко Аліна Олександрівна

Економічний

Вітьман Михайло Валентинович,

ННІ лісового і садово-паркового господарства

Ворона Богдан Петрович

Інформаційних технологій

Гаєва Катерина Геннадіївна

Юридичний

Галета Наталія Володимирівна

Гуманітарно-педагогічний

Гомулько Яна Валеріївна

Гуманітарно-педагогічний

Гончарук Діана Сергіївна

Землевпорядкування

Гречанюк Максим Олександрович

Захисту рослин, біотехнології та екології

Грібова Інна Вікторівна

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Демиденко Ян Месропович

Агробіологічний

Дєманов Олександр Олександрович

Тваринництва та водних біоресурсів

Джафаров Рустам Фархадович

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Дзюбенко Анастасія Валеріївна

Землевпорядкування

Домбровський Юрій Олександрович

Агробіологічний

Дошка Євгенія Віталіївна

Юридичний

Жосан Ольга Анатоліївна

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Жук Каріна Юріївна

ННІ післядипломної освіти

Жуль Валентин Володимирович

Економічний

Забоцька Анна Анатоліївна

Тваринництва та водних біоресурсів

Зінченко Роман Сергійович

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Іващук Максим Володимирович

Гуманітарно-педагогічний

Іллюхіна Олександра Іванівна

Гуманітарно-педагогічний

Карачевський Данило Русланович

Аграрного менеджменту

Князева Валерія Сергіївна

Інформаційних технологій

Коваль Євген Олександрович

Механіко-технологічний

Короткий Олександр Вікторович

Ветеринарної медицини

Косаренко Олександра Романівна

Механіко-технологічний

Костенко Ярослав Вадимович

Тваринництва та водних біоресурсів

Кошева Анжеліка Олегівна

Аграрного менеджменту

Кравчук Анна Олегівна

Аграрного менеджменту

Кротач Юлія Русланівна

Агробіологічний

Кузнюк Кароліна Владиславівна

 Інформаційних технологій

Кучерявий Микола Леонідович

ННІ лісового і садово-паркового господарства

Лазаренко Євгеній Вікторович

Землевпорядкування

Лазюк Анна Іванівна

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Лендєл Марина Іванівна

Інформаційних технологій

Лобунов Дмитро Олександрович

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Логаржевська Дарина Андріївна

ННІ післядипломної освіти

Любінецький Богдан Анатолійович

Землевпорядкування

Мазурик Ніна Миколаївна,

Інформаційних технологій

Маліков Данило Олегович

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Маліневський Олег Дмитрович

Конструювання та дизайн

Мартиненко Анна Олександрівна

Гуманітарно-педагогічний

Маршалок Михайло Михайлович

Економічний

Масько Марина Олексіївна

Юридичний

Матковський Богдан Русланович

ННІ післядипломної освіти

Мойсійчук Олександр Володимирович

Тваринництва та водних біоресурсів

Мороз Вадим Валерійович

ННІ післядипломної освіти

Мотрук Гордій Васильович

Агробіологічний

Мусій Антоніна Леонідівна

Економічний

Одноліток Катерина Олегівна

Конструювання та дизайну

Орєхова Даря Дмитрівна

Захисту рослин, біотехнології та екології

Охріменко Олена Олександрівна,

Землевпорядкування

Оцабера Ольга Петрівна

Землевпорядкування

Очеретяний Василь Сергійович

Механіко-технологічний

Павелко Олександр Олександрович

Харчових технологій та УЯП АПК

Павленко Дмитро Юрійович

Юридичний

Паламарчук Максим Андрійович

Механіко-технологічний

Пекарєва Вікторія Володимирівна

Гуманітарно-педагогічний

Петрикаус Андрій Олександрович

Захисту рослин, біотехнології та екології

Понзель Ярослав Юрійович

Інформаційних технологій

Ревенко Олександра Сергіївна

Гуманітарно-педагогічний

Руда Марина Едуардівна

Юридичний

Сегеда Олексій Ярославович

ННІ лісового і садово-паркового господарства

Сенчило Анна Євгенівна

Агробіологічний

Серит Вікторія Святославівна

Аграрного менеджменту

Сіренко Єлизавета Леонідівна

Ветеринарної Медицини

Січак Ніла Олексіївна

Ветеринарної медицини

Слєпов Владислав Миколайович

Агробіологічний

Сподоба Михайло Олексійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозберігання

Ставничий Олег Сергійович

Аграрного менеджменту

Стародуб Анастасія Едуардівна

Гуманітарно-педагогічний

Стаценко Станіслав Вадимович

Конструювання та дизайн

Терниця Олександр Сергійович

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

Тєтєрін Олександр Сергійович

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Тригуб Роман Володимирович

Захисту рослин, біотехнології та екології

Тягній Катерина Вячеславівна,

ННІ лісового і садово-паркового господарства

Фурсова Анастасія Сергіївна

Економічний

Хінцицька Валерія Дмитрівна

Тваринництва та водних біоресурсів

Хомич Максим Валерійович

Механіко-технологічний

Чуб Віталіна Юріївна

Агробіологічний

Шакун Наталія Андріївна

Гуманітарно-педагогічний

Шкромида Нікіта Михайлович

Захисту рослин, біотехнології та екології

Щербина Марина Григоріївна

Гуманітарно-педагогічний

Якушов Владислав Володимирович

ННІ енергетики, автоматики і енергозберігання

Ярова Ганна Віталіївна

Ветеренарної медицини

 

 


Денис Рудень

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій