Традиційним футбольним турніром ННІ лісового і садово-паркового господарства відзначив День працівника лісу

18 вересня 2018 року

     У 2019 році виповниться 35 років славній традиції відзначати День працівника лісу першістю з футболу на кубок Миколи Полякова серед студентів, викладачів і випускників ННІ лісового і садово-паркового господарства.

     За цей час до улюбленої в цілому світі гри долучилося багато поколінь лісівників, сформувалося багато славних традицій, які живуть і допомагають у повсякденному житті випускникам факультету, а нині інституту, в усіх куточках України і далеко за її межами. Ця прекрасна гра багатьом з них допомогла стати не тільки фізично здоровими людьми, а й виховала чудові людські якості, без яких важко уявити собі гармонійно розвинену особистість, допомогла зайняти гідне місце в суспільстві, зробила не байдужими до проблем галузі, потреб колективу, держави, чуйними до друзів і оточуючих. Більшість з них відданість і любов до футболу несуть впродовж багатьох років, попри гаразди і негаразди, сягнувши висот і заслужених звань. Досить згадати заслужених лісівників України, керівників державних лісогосподарських підприємств О.М. Гладиша, Ю.Ю. Сегеду, А.В. Гладського, Р.В. Сендзюка, В.Л. Свириденка та інших. Палкими пропагандистами і прихильниками футболу залишаються збірники факультету минулих років і за кордоном: лісівник Анатолій Федик в Італії, підприємець Арістид Яніді в Греції, директор Теленєштського лісгоспу Василь Ілеску в Молдові. Та цими людьми перелік не закінчується.

     Традиції, розпочаті попередніми поколіннями, продовжують жити і перемагати. Команда інституту – багаторазовий переможець першості НУБіП України упродовж останніх років. Друге місце, яке іншими факультетами сприймається як досягнення, для лісівників прирівнюється до невдачі. Збірна факультету в минулому ставала переможцем першості м. Києва з футболу серед команд вишів першої ліги, коли грала у вищій лізі, неодноразово брала участь у змаганнях Східно-Європейської студентської ліги, неодноразовий призер Всеукраїнського турніру Кубок «Юність Посулля» на честь Івана Сподаренка.

     Врожайним став для спортсменів інституту переддень професійного свята – Дня працівника лісу. Спочатку 13 вересня на базі Лубенського лісового коледжу збірна команда інституту у нелегкій боротьбі перемогла в змаганнях на Кубок «Юність Посулля». У фінальному матчі між студентами НУБіП України та смілянського «Явора» лісівники з Черкащини першими відкрили рахунок, але не зуміли втримати перевагу, пропустивши два м’ячі. Кубок «Юність Посулля» вирушив до Києва.

      У суботу 15 вересня 2018 року на стадіоні відбулася першість серед курсів інституту, в якій взяло участь 6 команд.

     З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко. У своїй промові він відзначив важливість продовження славних спортивних традицій інституту та привітав всіх присутніх з Днем працівника лісу. Потом, з рук ректора медалі і грамоти отримали переможці турніру Кубок «Юність Посулля», а сам кубок за дорученням Станіслава Миколайовича передано до Музею НУБіП України.

     Після офіційного відкриття на полі центрального стадіону НУБіП України пролунав стартовий свисток, який розпочав запеклу боротьбу між учасниками турніру. В ході напруженої гри шосте місце посіла збірна команда третього курсу, а четвертого – п’яте місце. Справжня боротьба розпочалася за третє місце. Збірна команда викладачів програла з рахунком 0:1 першокурсникам. У фінальній грі зустрілася найдосвідченіша збірна випускників, яка поступилася збірній команді другого курсу з рахунком 0:1.


     З рук директора інституту Петра Лакиди та сина М.Д. Полякова Андрія Миколайовича всі команди отримали традиційний приз – кавун. А переможцям – перехідний Кубок М.Д. Полякова. Вони і команди-призери отримали також медалі та дипломи.


 

     Окрім того, вже третій рік поспіль рідні Миколи Дмитровича для розвитку фізичної культури і спорту в інституті дарують нову футбольну форму для команд студентів інституту та відзначають кубками найкращих гравців турніру.

     Змагання пройшли у дружній та невимушеній атмосфері, за гарної сонячної не по осінньому теплої погоди. За ними спостерігали численні вболівальники. У змаганнях не було переможених, а тільки переможці, бо вони сприяли єднанню, формуванню колективів груп, курсів, інституту, набуттю командного духу, який є запорукою майбутніх перемог. Отримане здоров’я та хороший настрій, без сумніву, додадуть учасникам і вболівальникам традиційних змагань козацького здоров’я, незламного духу і наснаги у навчанні та роботі.

Традиції мають жити і перемагати! До зустрічі з Кубком М.Д. Полякова наступного року!


Віктор Маурер,
завідувач кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій,
Олександр Соваков, Віктор Свинчук, Андрій Спірочкін,
заступники директора
ННІ лісового і садово-паркового господарства

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook