Вітаємо аспіранта гуманітарно-педагогічного факультету Олександру Пархоменко з першими нагородами на чемпіонаті світу 2018 року зі спортивної радіопеленгації в місті Сокчо (Корея)

7 вересня 2018 року

     У ці дні в далекій Кореї на узбережжі Японського моря проходить 19-ий чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації. Чемпіонат, який проводиться раз на два роки, зібрав більше 300 спортсменів з 44 країн світу.

     Змагання проходять у чотирьох вправах. Відповідно до регламенту чемпіонату до складу команди країни допускається не більше трьох спортсменів в кожній з дев’яти вікових категоріях. Наш університет у складі збірної команди України представляє Олександра Пархоменко, аспірант кафедри соціальної роботи та інформаційних технологій в освіті гуманітарно-педагогічного факультету, заслужений майстер спорту України з радіоспорту, майстер спорту України зі спортивного орієнтування. І Олександра підтвердила свій статус кращої спортсменки України і одного зі світових лідерів в цьому виді спорту.

     Подолавши багаточасовий переліт з Києва до Алма-Ати і далі до Сеула, адаптувавшись до зміни часових поясів (різниця у часі з Києвом 6 годин, змагання починаються о 9:00 за місцевим часом, тобто о 3 годині ночі за київським часом), українські спортсмени в бойовому настрої підійшли до змагань.
     У перший день чемпіонату 4 вересня розігрувалась першість на дистанції радіоорієнтування. В елітній категорії серед жінок, в категорії W21, Олександра посіла п’яте місце, що є кращим її результатом у цій вправі на останніх чемпіонатах світу.

     Більше сподівань на призові місця спортсменка і тренер очікували на класичній дистанції – пошуку радіоточок «лис» на діапазонах 3,5 і 144 МГц. І Олександра підтвердила свій високий статус лідера світового класу, завоювавши на класичній дистанції 3,5 МГц срібну медаль в особистому заліку і бронзову – в командному. Олександра подолала дистанцію у 5,7 км з пошуком 4 радіоточок – «лис» по крутих горах, непрохідних чагарниках і рисових полях з часом 1 год. 12 хв. 13 сек.

     Вітаємо спортсменку і команду України і бажаємо успішних виступів у наступних двох вправах: спринті і класичній дистанції 144 МГц!

     Результати і більше фото зі змагань можна переглянути на сайті організаторів чемпіонату: https://ardf.darc.de

В`ячеслав Пархоменко,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
тренер спортсменки

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook