Випускники столичної гімназії «Либідь» - майбутні студенти НУБіП

8 травня 2018 року

Вступаючи в активне самостійне життя, кожне молоде покоління вирішує для себе проблеми життєвого, професійного і соціального вибору, а також намагається адекватно оцінювати свої можливості відповідно до вимог обраної професії. Професійне самовизначення в сучасному світі виступає найважливішим аспектом особистісного розвитку і повноцінної життєдіяльності людини.


Аби презентувати наш навчальний заклад викладачі кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей доц. Пономаренко О.Г., доц. Цимбал С.В., доц. Березова Л.В., доц. Іванова О.В. учням 8-10 класів та випускники гімназії «Либідь» Подільського району м. Києва провели екскурсію Ботанічним садом, музеями, кафедрами конярства та бджільництва та гуманітарно-педагогічним факультетом. Участь в огляді взяли також професори Академії педагогічних наук, вчителі гімназії та батьки учнів.


Учнів познайомили із навчальним закладом, який надає якісну вищу. Старшим підліткам у процесі спілкування було надано ґрунтовну інформацію про переваги навчання в НУБіП України, рейтинг нашого закладу, спеціальності представлені гуманітарно-педагогічним факультетом, шляхи їх здобуття, подвійне дипломування, підготовчі курси, пільги при вступі на навчання, дано вичерпні відповіді на запитання, перспективи професійного зростання та майстерності, правила вибору професії й вступу.

Вироблено стратегії взаємодії гімназії та гуманітарно-педагогічного факультету щодо підтримки у самовизначенні школярів при вступі до НУБіП. Підтримку зв'язків освітніх закладів вирішено закріпити договором про співпрацю з метою об’єднання зусиль та спільної діяльності в рамках науково-дослідної, навчальної, профорієнтаційної та позашкільної роботи з учнівською молоддю школи. А також домовлено про подальші зустрічі в стінах нашого університету з проведенням цікавих ігрових занять англійською мовою для учнів школи – наших майбутніх студентів.

Оксана Пономаренко,
доцент кафедри англійської мови для
технічних та агробіологічних спеціальностей,
керівник центру Профорієнтаційної роботи
гуманітарно-педагогічного факультету

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)