Профорієнтаційній роботі постійна увага

16 квітня 2018, 20:15
Механіко-технологічний факультет

Для кафедри механізації тваринництва механіко-технологічного факультету стало традицією, при проведенні  профорієнтаційної роботи, залучати студентів магістратури до роботи зі школярами. Під час виїзної роботи, профорієнтаційна робота була проведена у Руднянській середній загальноосвітній школі (навчається 270 учнів); Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Тарасівське навчально-виховне об’єднання – «заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти» (навчається 640 учнів) Броварського району Київської області.

Так студент Мгламян Артем розповів учням 9-тих, 10-тих та 11-тих класів шкіл Бородянського району про наш виш. Він акцентував увагу на досягненнях університету та перспективах зростання в самих різних напрямках. Артем детально також розповіли про агроінженерний факультет, прокоментували кожну із спеціальностей факультету, поділилися власними думками про переваги навчання на факультеті та університеті. Розповів про особливості студентського життя, проблеми, успіхи та про те як він обрав свій вибір.

Організатори заходу, доценти Хмельовський В.С., Заболотько О.О., Ребенко В.І. та Потапова С.Є. підкреслили, що кафедра є однією з випускових кафедр факультету і забезпечує підготовку студентів освітнього ступеня «Бакалавр», «Магістр» денної і заочної форми навчання за напрямом «Агроінженерія». Продемонстрований проморолик факультету та університету.

Викладачі наголосили про можливості закордонного стажування та проходження практик. Проект «подвійних дипломів», за яким студенти отримують державні дипломи українського та європейського зразка, матимуть змогу отримати якісну європейську освіту, закордонний досвід.

Викладачі кафедри ознайомили з інформацією щодо наявних спеціальностей та спеціалізації за якими університет проводить навчання студентів, з перевагами навчання у НУБіП України в цілому, термінами вступної кампанії, переліком необхідних сертифікатів ЗНО, проакцентували увагу на навчанні в англомовних групах та з потенційним наступним працевлаштуванням за обраним фахом.

Висловлюємо подяку директорам вищеназваних шкіл О. П. Компанець, Л.А.Сігачовій за надану можливість проведення зустрічей та надіємося на подальшу плідну співпрацю.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook