МАРК ГІНЗБУРГ: КОРУПЦІЮ В УКРАЇНІ МОЖНА ПЕРЕМОГТИ ЗА ДОПОМОГОЮ БЛОКЧЕЙНУ

21 лютого 2018 року

    20 лютого у місті Умань завдяки Благодійному фонду «Uman Tomorrow» та голові Громадської спілки «Всеукраїнська аграрна рада» Андрію Дикуну відбулася грандіозна подія, а саме зустріч із мільярдером зі списку Forbes, президентом інвестиційно-будівельного холдингу «UIH», новатора у сфері блокчейну і криптовалют – Марком Гінзбургом (Mark Ginzburg). На зустріч була запрошена завідувач кафедрою біржової діяльності і торгівлі Національного університету біоресурсів і природокористування України д.е.н., професор Резнік Н.П.

 

 

   Україно-американський бізнесмен Марк Гінзбург – людина-легенда. Підприємець почав бізнес понад 25 років тому, нині він – мільярдер з активами по обидві сторони океану. Широке коло його контактів увінчує особисте знайомство з президентом США Дональдом Трампом, він вперше в світі продав квартиру за криптовалюту з використанням повного циклу технології блокчейн.
Наприкінці вересня 2017 року й українські, і західні ЗМІ зарясніли заголовками, що вперше у світі відбувся продаж нерухомості з використанням новітніх інтернет-технологій – криптовалюти і блокчейна. Цією нерухомістю виявилася невелика квартира в Києві, а її продавцем – українсько-американський бізнесмен Марк Гінзбург.
   Продажу передувала тривала юридична підготовка, адже криптовалюти не визнані Національним банком України, але операції з ними законодавчо не заборонені. Сама операція пройшла за лічені секунди через смартфони, незважаючи на те, що продавець і покупець перебували у різних кінцях світу і ніколи одне одного не бачили. Навіть більше, за два місяці після продажу курс криптовалюти Etherеum, за яку було продано київську квартиру, зріс майже вдвічі.

 

 

    На зустрічі Марк Гінзбург розповів, чому тільки блокчейн і криптовалюти позбавлять Україну корупціонерів, рейдерів і «чорних» нотаріусів, а весь світ – монополії банків; навіщо його друзі-мільярдери прагнуть до Верховної Ради і чому Захід у реформуванні України сподівається не на політиків і посадовців, а тільки на новітні інтернет-технології.
Отже, завдяки технології блокчейн в Україні з’явився шанс позбавитися ярлика країни третього світу, зламати систему свавілля чиновників, забезпечити кожному громадянину захист права власності.
  Під час зустрічі було обговорено можливості фінансування стартапів українських молодих і дуже талановитих студентів-розробників, що стосуються мобільного банкінгу, про значне розширення функціоналу, яке дасть змогу практично побудувати фінансову соціальну мережу, де робота з будь-яким типом транзакцій відбувається не між рахунками, а між реальними людьми. Програма вже працює в українській, російській, англійській версіях, і тестовий варіант уже є в AppStore – магазині додатків Apple.

Завідувач кафедрою біржової діяльності і торгівлі,
Надія Резнік
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook