Нова база практики для факультету захисту рослин, біотехнологій та екології

10 вересня 2017 року

     За сприяння керівництва університету та факультету захисту рослин, біотехнологій та екології 8 вересня 2017 року підписано договір про співробітництво (стратегічне партнерство) між НУБіП України та приватним підприємством «Великообухівське» Миргородського району Полтавської області. Головна домовленість: на базі господарства створено навчально-науковий центр факультету захисту рослин, біотехнологій та екології.

     Вже з 2008 року фахівцями факультету в господарстві проводиться науково-навчальна робота із застосуванням високоефективних інноваційних no-till технологій у рослинництві. Результатом застосування технологій є економія паливно-мастильних матеріалів (72% у порівнянні з загальноприйнятими технологіями); приріст високоякісного врожаю сільськогосподарських культур складає понад 40% у порівнянні з класичними схемами вирощування; показники біологічного гумусу за останні вісім років зросли в середньому на 0,5%; в польовій сівозміні відтворені основні механізми саморегуляції організмів на видовому і популяційному рівнях; фітосанітарний стан угідь у відмінному стані і відповідає загальноєвропейським стандартам; щорічний загальний валовий збір вирощеного врожаю кукурудзи, сої, пшениці та інших культур із площі 1000 га складає понад 12 тис. тон; високорентабельне ведення рослинництва при різких змінах природно-кліматичних факторів.

  

     Вже зараз в центрі триває підготовка фахівців і підвищення кваліфікації викладачів факультету, де вони виконують конкретні практичних технологічні заходи.

Микола Доля,
декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook