Землевпорядники презентують 3D модель третього навчального корпусу

19 червня 2017 року

     Багато хто звернув увагу на геодезичний прилад 3Dсканер Leica_Scan_Station_P40 у композиції факультету землевпорядкування на святкуванні Дня університету. Його люб'язно надала у користування компанія System Solutions, яку представляє член ради роботодавців факультету землевпорядкування, наш випускник Олексій Куценко. На свято він прибув разом з колегою Володимиром Гадзюком. Це надсучасний і потужний прилад, що виконує безліч функцій, без якого неможливо вже уявити існування сучасної геодезії. До речі, таких приладів в Україні лише два, а якщо ви забажаєте взятии його в користування, то вам доведеться почекати кілька тижнів, відзначає Олексій Куценко. Святкування проходило за програмою, а в цей час землевпорядники займалися лазерним скануванням оновленого фасаду навчального корпусу №3. І ось нарешті ми отримали результат, чесно кажучи, він вражає. 

     З понеділка почалася навчальна практику у студентів 1-3 курсів нашого факультету. За допомогою спонсорів і власними силами кафедра геодезії та картографії суттєво оновила матеріально-технічну базу. Якщо ж чогось не вистачає, то на допомогу з радістю приходять роботодавці. Та ж компанія System Solutions наддала консультаціі по роботі з GNSS обладнанням, а також налаштували підключення до мережі референтних базових станцій "System Net". Після чого студенти вже самостійно налаштували прилади факультету GNSS Leica GPS1200, а також ознайомились з усією лінійкою від Leica Geosystems.

     Тепер є змога проводити практичну підготовку на такому обладнанні, яке використовують усі виробничники. Тому нинішній випускник факультету землевпорядкування, повністю підготовлений до реальних умов праці. 

     Доречі, одним із завдань цьогорічних практикантів, є створення топографічної основи території навчальних корпусів НУБіП України, а студент 4-го курсу Ренат Гаділов, планує вступити до магістратури і під керівництвом декана факультету землевпорядкування Тараса Євсюкова виконувати магістерське дослідження пов'язане зі створенням тривимірних моделей навчальних корпусів університету.

Олександр Шевченко,
старший викладач кафедри геодезії та картографії  

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook