Проведено майстер-клас для викладачів, які готують ЕНК до літньої атестації

2 червня 2017 року
Згідно з політикою університету в сфері розвитку електронного навчання, створення електронних навчальних курсів (ЕНК) є одним з пріоритетних напрямків. Викладачі повинні забезпечити студентів матеріалами для отримання теоретичних та практичних знань, підтримувати з ними формальне та неформальне спілкування навіть, якщо студенти не на парах або й взагалі навчають віддалено.
Щоб ЕНК були якісними, в університеті введено їх атестацію. Така атестація проходить щоквартально. А для допомоги викладачам у підготовці своїх ЕНК до належного стану за два тижні до атестації Центр дистанційних технологій навчання проводить майстер-клас.
31 травня відбувся майстер-клас перед літньою атестацією ЕНК.
 
Відкрила майстер-клас начальник навчально-методичного відділу Кліх Лариса Володимирівна. Вона вказала на важливість електронної підтримки навчання та висловила сподівання та побажання, що подані ЕНК будуть на належному рівні та отримають статус атестованих.
Власне майстер-клас провів керівник Центру дистанційних технологій навчання, доцент кафедри інформаційних і дистанційних технологій Мокрієв Максим Володимирович
Було показано основні вимоги до якісного ЕНК згідно Положення про навчально-інформаційний портал та інші положення, які регламентують навчальний процес. Викладачі отримали відповіді на свої питання.
Також окремо хочемо відзначити та подякувати Хлястіковій Ірині Георгієвни за допомогу в організації та проведенні майстер-класу.
 
Максим Мокрієв
Керівник центру дистанційних технологій навчання
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook