Кафедра економічної кібернетики знайомить школярів Черкащини з університетом: Лисянський та Звенигородський райони

28 березня 2017 року
23 березня 2017 року група викладачів кафедри економічної кібернетики у складі завідуючого кафедри А.В. Скрипника, асистента К.Л. Тужик та старшого викладача кафедри інформаційних систем Ю.В. Матуса здійснила профорієнтаційну поїздку в Лисянський та Звенигородський райони Черкаської області. У смт. Лисянка відвідано Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 та Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2. У смт. Звенигородка у будівлі міської ради відбулася зустріч з учнями 10-11 класів Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2, Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 та Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Тараса Шевченка.
У ході зустрічі були обговорені головні переваги навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України (зручне розташування, високий рейтинг ВУЗу, наявність розвинених міжнародних зв’язків, прийнятна вартість навчання, забезпеченість гуртожитком).
Завідувач кафедри економічної кібернетики, професор А.В. Скрипник розповідав про попит на спеціалістів на ринку праці, які володіють як базисними знаннями з економіки, так і мають уявлення про кількісні методи аналізу та обробки інформації.
 
В своєму виступі к.е.н. Катерина Тужик розповіла про можливості навчання та стажування за кордоном, а Юрій Матус розкрив можливість проходження курсів, отримання безкоштовних сертифікатів міжнародного рівня: Microsoft, CICSO, IBM та відмітив переваги навчання на військовій кафедрі.
Учні з захопленням вивчали демонстраційні матеріали та переглянули фільми про університет та відеофільм, змонтований студентами факультету інформаційних технологій. Відчувався інтерес випускників у подальшому навчанні у НУБіП України.
 
  
 
На завершення хочеться подякувати Кочерзі Ларисі Анатоліївни, начальнику відділу освіти Звенигородської міської ради, В.М Мельничуку, директору загальноосвітньої школи - гімназії №1 та А.В. Присяжнюку, директору загальноосвітньої школи №2 Лисянського району за чудову організацію зустрічі з випускниками.
Завідувач кафедри економічної кібернетики 
А. Скрипник
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook