Жашківський район: профорієнтаційна робота кафедри інформаційних і дистанційних технологій

24 березня 2017 року
     Продовжуючи профорієнтаційну роботу щодо вступу до Національного університету біоресурсів і природокористування України викладачі кафедри інформаційних і дистанційних технологій факультету інформаційних технологій проф. Наталія Попрозман, доц. Олена Кузьмінська, старші викладачі Таїсія Саяпіна та Сергій Шишов зустрілися із старшокласниками, тобто учнями 10-х та 11-х класів Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів та Жашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Жашківської районної ради Черкаської області узгодивши свій приїзд із директорами вищеназваних шкіл.
     У Жашківській спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням окремих предметів наш університет добре знаний, оскільки багато випускниців саме цієї школи вчились і продовжують навчання в НУБіП України. Вчились в уніеврситеті і діти вчителів цієї школи, а сьогодні вони – успішні економісти, фінансисти, юристи. Тому довго представляти факультет і університет не було потреби – одразу перейшли до конкретних запитань. Учнів особливо цікавили питання навчання за державним замовленням, проходження виробничої практики за кордоном, можливість одночасно навчатися в зарубіжних університетах-партнерах. Крім того, деякі учні школи активно займаються науковою роботою та поглиблено вивчають математику, інформатику та технології. Тому викладачі кафедри запропонували долучатись до заходів, що проходять на факультеті інформаційних технологій: фахових конкурсів та олімпіад, гурткової роботи на участі у студентських конференціях.
     Жашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – це невеличка, але затишна школа. Викладчі кафедри зустрілись із учнями 11 і 10 класу: ознайомили з інформацією щодо наявних спеціальностей та спеціалізацій за якими університет проводить навчання студентів, з перевагами навчання у НУБіП України в цілому, термінами вступної кампанії, переліком необхідних сертифікатів ЗНО, проакцентували увагу на навчанні в англомовних групах та з потенційним наступним працевлаштуванням за обраним фахом.
     Приклади із життя студентства НУБіП України переконали старшокласників, що наш університет забезпечує не лише фаховий але й соціокультурний ріст.

     Висловлюємо подяку директорам вищеназваних шкіл за надану можливість проведення зустрічей та надіємося на подальшу плідну співпрацю.
Н.В. Попрозман,

заступник декана ФІТ з наукової роботи  

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook