Як «на повну» використовувати потенціал наукової бібліотеки НУБіП: відбулася зустріч магістрів та молодих науковців з працівниками бібліотеки

1 жовтня 2016 року

     Наукова бібліотека НУБіП – це сучасний науковий, культурно-освітній, інформаційний центр, що забезпечує реалізацію потреб користувачів у одержанні найновішої інформації, одночасно формує інформаційну культуру майбутніх спеціалістів, які будуть працювати в принципово нових умовах інформаційного суспільства.

     Розуміючи роль наукової бібліотеки, для магістрів та молодих науковців колектив кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК організував зустріч з головним бібліографом наукової бібліотеки НУБіП Світланою Сердюк, бібліографом Ларисою Кучерук та керівником філії наукової бібліотеки у навчальному корпусі №12 Тетяною Лєньовою

 

     Магістрів спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація» ознайомили з правилами роботи з національною депозитарною бібліотекою FAO (Food and Agricultural Organization) в Україні, підготовленими анотованими покажчиками дисертаційних робіт, які систематизовані за галузями знань. Акцентували увагу, що покажчики є орієнтиром для науковців-початківців для вивчення стану обраної для дослідження проблеми. Водночас вони є корисними і для зрілих дослідників, коли виникає потреба проаналізувати та систематизувати результати вже зробленого дослідження.

 

     Світлана Сердюк провела майстер-клас щодо правил користування електронним каталогом наукової бібліотеки НУБіП за вибором різних фільтрів. А Лариса Кучерук познайомила із вимогами стандарту ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 "Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання" щодо оформлення літературних посилань у наукових працях. Крім цього, розповіла про можливість доступу до національних нормативних документів (ДСТУ, ГОСТ) через локальну точку доступу до бази Леонорм, яка знаходиться у залі наукової бібліотеки для науковців четвертого навчального корпусу.

     Тетяна Лєньова ознайомила студентів із періодичною літературою за тематикою спеціалізації, новими надходженнями до філії наукової бібліотеки в навчальному корпусі №12 та правилами роботи в читальному залі філії.

     Зустріч мала велике практичне значення: вона дозволить студентам при написанні тез доповідей, статей до фахових видань та магістерської роботи «на повну» використовувати потенціал наукової бібліотеки НУБіП у одержанні найновішої інформації щодо обраної проблематики.

Юлія Слива,
доцент кафедри стандартизації
та сертифікації с.-г. продукції
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook