Результати співпраці факультету інформаційних технологій з компанією Cisco

3 червня 2016 року

    У рамках святкування дня університету на факультеті інформаційних технологій відбувся круглий стіл за участі головного менеджера програм Cisco Networking Academy в Україні та Білорусі Оленою Домотенко

   Оскільки компанія CISCO є світовим лідером виробництва мережевого обладнання, технологічно розвиває напрями інтернет-речей, опрацювання великих даних тощо, співпраця з нею дає змогу вивести навчання на факультеті на більш якісний рівень. З грудня 2015 року на факультеті відкрито локальну академію Cisco. Варто звернути увагу, що навчальні курси, розроблені компанією Cisco, є досить насичені і складають від 70 до 240 годин, в залежності від складності. Курси можуть викладати тільки сертифіковані інструктори, які пройшли підвищення кваліфікації у сертифікаційних центрах (на факультеті – 4 таких НПП). Протягом 2 семестру студенти факультету інформаційних технологій проходили навчання в академії за курсами: «Основи ІТ», «Операційна система Linux», «Загальний Інтернет».  Під час круглого столу було розглянуто і проаналізовано проведену роботу, окреслено короткострокову і довгострокову перспективу.

   Олена Домотенко разом з деканом факультету Оленою Глазуновою та викладачами Таісією Саяпіною, Тетяною Волошиною, Оленою Кузьмінською, Андрієм Блозвою  вручили першим випускникам мережевої академії Cisco сертифікати про завершення курсів.
  
 
 
   Олена Домотенко привітала студентів та зазначила, що потрібно використовувати будь-яку можливість для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку ІТ індустрії, та подякувала викладачам і одночасно інструкторам мережевої академії за пророблено титанічну працю.
 
Андрій Блозва,
кервник академії Cisco в НУБіП України, асистент кафедри комп’ютерних наук

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook