Вітаємо переможців І туру студентської наукової олімпіади з дисциплін у 2023-2024 н.р. на кафедрі загальної екології, радіобіології та БЖД

7 квітня 2024 року
  Студентські предметні олімпіади – система масових очних змагань у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок серед студентів, це змагання з дисциплін циклів гуманітарної, соціально-економічної та природничо-технічної підготовки студентів, що вивчають відповідну дисципліну в поточному або закінчили її вивчати в минулому році. Це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки студентів, яке є одним з шляхів реалізації системи навчально-виховної роботи із студентами.

  Створення сприятливих умов для навчання студентів включає мотивацію до постійного покращення своїх знань та навичок, що включає організацію змагання між студентами за кращі оцінки. Визначення рівня знань студентів потрібне для створення найкращих умов навчання та засвоєння студентами відповідних навчальних компетентностей. Із цим завданням прекрасно справляється проведення студентських олімпіад із предметів або спеціальностей. На кафедрі загальної екології, радіобіології та безпеки життєдіяльності щорічно проводяться студентські олімпіади із основних дисциплін, які викладаються співробітниками кафедри, зокрема: «Безпека праці і життєдіяльності», «Загальна екологія», «Радіобіологія».

  4-15 березня 2024 року співробітниками кафедри загальної екології радіобіології та БЖД з метою активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів було проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека праці і життєдіяльності». У заході взяли участь студенти ОС «Бакалавр» І, ІІ, ІІІ курсів гуманітарно-педагогічного, лісогосподарського, економічного факультетів, факультету тваринництва та водних біоресурсів, факультету землевпорядкування, факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, ННІ неперервної освіти та туризму. Журі І етапу олімпіади, а саме доценти кафедри Аліна Кудрявицька, Лариса Піскунова та Валерія Бондарь визначили переможців, якими стали:
     1 місце
Толошна Валерія (факультет захисту росли, біотехнологій та екології)
Пушенко Денис (гуманітарно-педагогічний факультет)
​     2 місце
Стецько Софія (факультет захисту росли, біотехнологій та екології)
Резвін Катерина (факультет захисту росли, біотехнологій та екології)
Ничипорук Богдана (гуманітарно-педагогічний факультет)
     3 місце
Лошакова Анна (факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва)
Степаненко Катерина (ННІ неперервної освіти та туризму)

 

  Крім того, протягом березня на кафедрі провели І етап Олімпіади із дисципліни «Загальна екологія» для екологічних та неекологічних спеціальностей. Для неекологічних спеціальностей участь узяли традиційно студенти 4 курсу спеціальності 187 «Деревообробні та меблеві технології» та 193 «Геодезія та землеустрій». Тестування рівня знань студентів проводився у змішаній формі протягом декількох днів очно у 4 та 6 корпусі, а також в онлайн форматі у відповідності до наказу ректора університету. Журі І етапу олімпіади, а саме доценти кафедри Валерія Бондарь та Олена Ракоїд, старший викладач Анна Сальнікова визначили результати олімпіади.
  Для екологічних спеціальностей (студенти спеціальності 101 «Екологія», 2 курс) із 30 осіб, які взяли участь, переможцями визначено 3 студенти:
1 місце - Клямар Антон (1 група)
2 місце - Резвін Катерина (1 група)
3 місце - Толошна Валерія (2 група)
  Для неекологічних спеціальностей (193 «Геодезія та землеустрій») із 52 студентів, які взяли участь переможцями визначено 3 студенти:
1 місце - Крук Яна
2 місце - Карнаух Катерина
3 місце Тимошенко Микола
  Для неекологічних спеціальностей (187 «Деревообробні та меблеві технології», 4 курс) із 12 студентів переможцями визначено:
1 місцеБедрій Володимир
2 місцеДіденко Павло
3 місцеКуриленко Кирило

  Разом з тим, на факультеті використовуючи дистанційну форму, було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Радіобіологія». Журі І етапу олімпіади, а саме професор Ігор Гудков та старший викладач Володимир Іллєнко отримали 27 робіт від студентів факультету. У написанні приймали участь студенти 3 курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія», студенти 3-го, 4-го курсів ОС «Бакалавр» та студенти 1-го року ОС «Магістр» спеціальності 101 «Екологія». За результатами перевірки робіт членами журі було визначено наступних переможців:
1 місце - Ольга Романовська, студентка 3 курсу 2 групи спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»
2 місце - Андрій Пархоменко, магістр 1-го року спеціальності 101 «Екологія»; Аліна  Некрутенко, студентка 3 курсу 3 групи спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»
3 місце - Анастатсія Гуржий, студентка 3 курсу 3 групи спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»; Олександра Швардак, студентка 3 курсу 2 групи спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»; Євгенія Ганічкіна, студентка 3 курсу 2 групи спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».

  Вітаємо переможців олімпіади! Бажаємо їм подальших успіхів у навчанні, завжди вірити у свої сили! Нехай ця перемога стане для них першою сходинкою до подальших досягнень!

 

Колектив кафедри загальної екології,
радіобіології та безпеки життєдіяльності 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook