Освітньо-виховний процес розглянуто на зборах студентів другого курсу факультету ветеринарної медицини

11 вересня 2023 року
  08 і 09 вересня на факультеті ветеринарної медицини відбулися збори зі здобувачами вищої освіти 2 курсу. Метою зустрічі було обговорення етапів реалізації освітньо-виховного процесу в першому семестрі 2023-2024 н. р.

 

  У вступному слові декан Микола Цвіліховський ознайомив здобувачів вищої освіти з подіями, що відбулися на факультеті та в Університеті. Підкреслив важливість факультету ветеринарної медицини НУБіП України, як центру ветеринарної освіти, науки, інновацій і практики в нашій державі. Акцентував увагу на розвитку освітніх і освітньо-наукових програм факультету, осучасненні матеріально-технічної бази факультету та інформував про те, що вже багато зроблено в плані створення принципово нових навчально-наукових і дослідницьких лабораторій та клінічних спеціалізованих кабінетів.

  Декан зазначив, що факультет нині знаходиться на етапі Міжнародної передакредитаційної експертизи і щойно завершився перший етап візиту експерта Крістофа Буфо з питань організації акредитації факультету Європейською Асоціацією закладів вищої ветеринарної освіти. Безперебійно працює клінічний центр "Ветмедсервіс", що надає допомогу тваринам. Співробітниками факультету постійно проводиться підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини України. Студенти нині проходять навчання за програмою «Еразмус+» у європейських університетах: Естонії, Іспанії, Хорватії, Польщі та ін. Співробітники і студенти продовжують активно допомагати постраждалим внаслідок війни та Збройним Силам України.

   

  Заступник декана Сергій Деркач акцентував увагу здобувачів вищої освіти на питаннях організації освітнього процесу на факультеті у першому семестрі 2023-2024 н.р. Довів інформацію щодо графіку сесії у цьому семестрі. Закликав здобувачів вищої освіти відповідально віднестися до навчання, не пропускати занять та дотримуватися правил поведінки в умовах воєнного стану під час навчання. Тримати тісний контакт з наставником групи і деканатом.

  Заступник декана Тарас Савчук зупинився на питаннях рейтингування студентів за показниками їх успішності і активності, нарахуванні додаткових балів, на питаннях соціальної підтримки, участі здобувачів вищої освіти у спортивних і культурно-патріотичних заходах. Акцентував увагу здобувачів на дотримані правил поведінки у гуртожитку і на території університету. Закликав студентів бути патріотами свого факультету, університету, України.

  Голова Сенату студентської організації факультету Марія Хведчук зупинилася на заходах, які проводить студентська організація університету і факультету та закликала здобувачів вищої освіти приходити зі своїми ідеями.

  Заступник завідувача військової кафедри Віталій Максимчук та доцент Анатолій Радченко розповіли про специфіку навчання на кафедрі, можливості працевлаштування, а також запросив на навчання для здобуття звання молодшого лейтенанта, офіцера запасу.

  На зборах здобувачі вищої освіти поставили ряд питань, які їх турбували, та отримали чіткі, лаконічні і аргументовані відповіді на них.

 

 

 

  На завершення декан факультету Микола Цвіліховський закликав всіх працювати системно, бути єдиними цілим, підтримувати постійний зв’язок, допомагати один одному і побажав усім міцного здоров’я та мирного неба над головою.

Слава Україні!

 

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук,
заступники декана факультету ветеринарної медицини

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook