Відбулися захисти дипломних робіт бакаларів спеціальностей 123 - Комп’ютерна інженерія та 125-Кібербезпека

18 червня 2023 року

   На кафедрі комп’ютерних систем і мереж факультету інформаційних технологій НУБіП України з 13 по 16 червня відбулися захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт студентів денної і заочної форм навчання спеціальностей 123  Комп’ютерна інженерія та вперше - 125 Кібербезпека

За наказами ректора було свторено 2 екзаменаційні комісі:

     Усі захисти студентів стаціонару відбулися в очному форматі а студентів-заочників у режимі онлайн.  Студенти, керівники бакалаврських робіт, члени екзаменаційних комісій справилися на відмінно, працюючи у 2 зміни, тому що дипломників цього року чимало.

 

     Екзаменаційна комісія була задоволена різноманіттям задач і широким спектром сучасних технологій що застосовували студенти в дипломних роботах.

    Комісія відзначає роботи, в яких студенти виконали моделі, макети - Антона Мужичука , Артура Чернюка , Вячеслава Ткаченка , Миколи Крижанівського.

    Вперше захищалит свої дипломи студенти спеціальності 125 - Кібербезпека. Зауважимо що напередодні вони здавали екзамени з пробного ЄДКІ. Середнй бал який отримала група є більшим за середній по Україні.

 

    Комісія відзначила роботи студентів результати яких впроваджені на виробництві - Максима Доброштана, Віталія Реви, Богдана Гребенюка.

  Вітаємо всіх студентів з успішним захистом своїх кваліфікаційних робіт та чекаємо на вступних іспитах в магістратуру!


Дмитро Касаткін,

завідувач кафедри.

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook