Сергій Мінін із Донеччини: «Хочу бути успішним, тому обираю журналістику в НУБіП»

26 липня 2021, 20:45
НУБіП України

 Вступна кампанія набирає обертів. Під дверима приймальної комісії стоять схвильовані батьки, юнаки та дівчата з папками в руках і надією в очах. Саме тут я домовилася зустрітися із Сергієм Мініним, який після закінчення школи приїхав у Київ з Донеччини, щоб стати столичним студентом.

      Познайомилися ми з Сергієм заочно через його друзів – учасників балетної групи народного ансамблю пісні і танцю «Колос» імені С.А. Семеновського. Вони розповідали хлопцеві про НУБіП, а ще показали відео про «Колос» – і Сергій відразу вирішив спробувати станцювати «Гопака», ось так, як вони… Але подавати документи в НУБіП не наважувався, проте я попросила не просто переглянути сайт університету, а прийти і «живим» поглядом усе побачити. Побачив – і вирішив: тільки НУБіП!

     «Про прекрасно налагоджений навчальний процес, відсутність корупції, умови для розвитку ми вже знали, – каже мама Сергія. – Але завжди хочеться порівняння з тими закладами, які людська слава чомусь роками вважає кращими… Ми відвідали і їх. Але Голосіївські пейзажі, зручні умови, а головне – люди, які нас тут зустріли, переконали: нас з радістю чекають саме тут, тут буде наш другий дім. Я не хвилюватимусь, що син далеко від дому

      Ще більше зворушили слова самого Сергія: «Я давно хотів бути успішним і реалізованим, тому обрав професію журналіста, адже журналіст – людина, яка знає все! Але, вступаючи в НУБіП, розумію, що саме тут теорія і практика – нероздільні. Про сільське господарство – будь ласка! Про підвищення ВВП – і тут навчать! Як працювати із соціально незахищеними – є! Про … про… про.. – тут є все! Професійно, щиро, по-людськи, а головне, на практиці! Я обираю НУБіП! І «Гопак» я таки станцюю…» 

Тож я щиро бажаю, наші любі абітурієнти, щоб ваші мрії збулися. Збулися у НУБіП України.

Ми вас чекаємо!


Сауріна О. І.,
старший викладач кафедри культурології

 
 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook