Міжнародний фестиваль психології «Мудрість поколінь» SAPIENTA GENERATIONES

19 квітня 2021 року

     З 12 по 14 квітня 2021 р. відбувся Міжнародний фестиваль психології «Мудрість поколінь» SAPIENTA GENERATIONES, який відбувся на базі Центру педагічних та психологічних досліджень КНТЕУ відеоконференція в Zoom. В рамках Міжнародного фестивалю психології «Мудрість поколінь». В даному фестивалі прийняла участь к.е.н., доцент кафедри банківської справи та страхування Жарікова Олена Борисівна та студенти - члени наукового грутка кафедри."Банки, фінансові ринки та агробізнес: виклики сьогодення".

     Міжнародний фестиваль психології «Мудрість поколінь» налічував три майстер-класи. Перший майстер-клас Міжнародний фестиваль «Мудрість поколінь», майстер-клас «Поспостерігай за своїм мисленням: координатна система радості і страждань» відбувся 12.04.2021. Його спікерами були Ханс-Вольфф Граф – дипломований педагог і психолог, ведучий семінарів і тренінгів (з 1975 р.), засновник власної школи «Індивідуальної Трансистемної Психології» – («ІТП») з досвідом міжнародної діяльності (м. Мюнхен, Німеччина) та Анастасія Сидоренко – асистентка-перекладачка, біохімік та студентка медичного факультету університету ім. Людвіга-Максимілліана у (м. Мюнхен, Німеччина).

     Була донесена інформація про спроцес спостереження за мисленням, про систему радості та страждань. Адже багато людей не сприймають теоретичні зображення. Вони хочуть відчувати щось на дотик і тримати в руках, щоб вірити в це і могти працювати з цим. Спікерами було проведено тренування у розпізнаванні і розумінні різних «станів буття» всередині координатної системи куба. Завданням спікерів було показати вибудування системи координат «мотивація-демотивація», тоді, коли негативні моделі мислення і поведінки більше не будуть.
     На другому проведеному майстер-класі Міжнародного фестивалю «Мудрість поколінь», розглядалася тема «Відновлення ресурсів або як залишатися стресостійким», 13.04.2021. Спікер Віктор Мозговий – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології КНТЕУ, Віце-президент Міжнародної Академії Психодрами (IAP), психолог 8-го Чернігівського Навчального Центру Держспецтрансслужби, навчаючий тренер психодраматерапевт.