Завойовані перші медалі чемпіонату України 2021 року до скарбниці НУБіП України
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/2021_02_13_chu_sol_reutenci_podg_32.jpg)
Двоє спортсменів НУБіП України вибороли медалі на чемпіонаті України серед юнаків, юніорів, дорослих, ветеранів зі спортивного орієнтування на лижах 2021 року.
Учасників чемпіонату 13-15 лютого 2021 року гостинно зустрів Реутенський аграрний коледж морозною зимовою погодою та великою кількістю снігу, який ішов майже 2 тижні поспіль і додав значних турбот організаторам змагань. 16 команд з 11 областей України складені зі спортсменів віком від 8 до 74 років змагалися у холодну погоду при температурі повітря - 130С -150С та сильному вітру на полях, що не завадило показати учасникам власну майстерність і проявити бажання до перемоги над дистанцією, погодою і собою. На фото старт юніорів і юнаків на першому етапі естафети:
2 місце у змаганнях серед жіночої еліти по групі Ж21 в двоетапній естафеті 14 лютого завоювала команда Києва за яку на першому етапі бігла Крістіна Стрижак, а на другому етапі - Олександра Пархоменко – асистент кафедри комп’ютерних наук, яка ще 12 лютого на засіданні наукової ради гуманітарно-педагогічного факультету успішно пройшла попередній розгляд дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 "Теорія і методика професійної освіти" за темою "Використання гнучких методологій розробки програмного забезпечення у підготовці майбутніх програмістів" (https://nubip.edu.ua/node/87145).
У змаганнях серед ветеранів В’ячеслав Пархоменко – старший викладач кафедри фізичного виховання завоював 1 місце на усіх трьох дистанціях: довгій, середній, короткій.
Призери чемпіонату серед ветеранів по групі Ч60: Дмитро Горелий (Черкаси), В’ячеслав Пархоменко (Київ), Віталій Петров (Київ):
Більше фото зі змагань Андрія Подгаєцького (Київ) можна переглянути за посиланням: https://photos.google.com/share/AF1QipMX83tkmQI7zKvfcQ55v4uEmAzvxW9Hhas1SGPl5tcoSQ14yGp7i7NZNx39ZvcLeg?key=Q0JKQmM5QlZVREVrQm85Q0hwQjB4bWxmWkJWbjRR
Бажаємо нашим спортсменам успіхів на навчальній і спортивній аренах!
Микола Костенко
завідувач кафедри фізичного виховання
гуманітарно-педагогічного факультету