Пішов із життя Олександр Васильович Слюсар

11 січня 2021 року

10 січня на 38-му році передчасно обірвалося життя колишнього співробітника кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна, кандидата сільськогосподарських наук, доцента

Олександра Васильовича Слюсаря.


  Пішов із життя колега, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його. Для нас був добродушним колегою, другом, з ким ділили щоденні турботи і кому довіряли особисте.
  Складно добрати слова, якими можна передати жалобу й біль втрати. Як боляче усвідомлювати – пішов назавжди той з ким багато років працювали пліч-о-пліч.
 
Окремою сторінкою життя стали роки в АТО – Олександр пішов у гарячі точки з першими призивами. Ми щодня турбувалися за нього, розуміючи, що в небезпеці. І щиро раділи його поверненню живим…    Колектив агробіологічного факультету глибоко сумує, висловлює слова щирого співчуття батькам, дружині, сину, усім рідним і близьким!
   У скорботі низько схиляємо голови, молимося за упокій його душі. Олександр Васильович назавжди залишається доброю пам’яттю в наших серцях…

  

Вічна пам’ять...

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook