Підсумки змагального сезону 2019-2020 року чоловічої студентської збірної НУБіП України з волейболу

4 квітня 2020 року
Підсумки змагального сезону 2019-2020 року чоловічої студентської збірної НУБіП України з волейболу

          Як і минулого сезону, студентська волейбольна збірна НУБіП України взяла участь у трьох турнірах:

- другій лізі ХХІХ чемпіонату України з волейболу;

- іграх Столичної волейбольної ліги дивізіону 3;

- Студентській лізі з волейболу.         

У цьому сезоні заявки на участь у змаганнях другої ліги ХХІХ Чемпіонату України з волейболу подали 16 колективів, серед яких були як уже добре відомі (в тому числі і наша команда «НУБІП України») так і дебютанти. Всі команди були розподілені на дві групи, та зіграли у трьох турах. Наша команда  потрапила до групи А в якій грали 8 команд.

Важливість цього чемпіонату для збірної нашого університету (та й самого рейтингу нашої alma mater) важко описати, але з цього приводу дуже вдало висловилася прес-служба ГО ФВУ: «Таким чином, очікуємо непередбачуваних й захопливих поєдинків, а також спалаху на волейбольній мапі України плеяди молодих «зірочок»! Друга ліга для цього цілком спроможна стати своєрідним трампліном…».

16 листопада 2019 року у м. Києві у спортивному комплексі нашого університету для збірної «НУБІП України» розпочався І тур чемпіонату з протистояння команді «ГУНП в Донецькій області», яке завершилося з рахунком «3:0» на користь опонентів. А закінчився тур 17 листопада матчем проти «ФФВ ЦДПУ» з рахунком «3:1» на користь нашої команди.

Для участі у ІІ турі наші гравці вирушили до м. Скадовськ Херсонської області, де 25-26 січня 2020 року здобули подвійну перемогу: у господарів міста СК «Скадовськ» (гравці якої раніше грали у Вищій лізі) з рахунком «2:3» та СК «Радіус»-СДЮСШОР №2 – «3:1».

Змагання були у самому розпалі і набирали обертів. ІІІ тур став справді інтригуючим, і був своєрідним квитком потрапити до четвірки кращих команд другої ліги. Він складався з 3-х ігор і відбувся з 6 по 8 березня цього року у м. Решетилівка Полтавської області.

Перший матч «НУБІП України» зіграла з господарями змагань – командою ВК «Решетилівка». На жаль, ми поступилися з рахунком «0:3». Проте, це був безцінний досвід для наших гравців змагатися зі справді дуже потужною командою, яка цього сезону підсилилась гравцями високо рівня і стала фіналістом Кубку України з волейболу.

7 березня наша збірна зіграла з командою з м. Бердянськ «БДПУ», але поступилася суперникові з невеликим відривом у рахунку - «3:2». В останній день ІІІ туру наші волейболісти зіткнулися з гравцями «Київщина-ДЮСШ №2» і здобули перемогу, здолавши суперника в суху – «3:0».

Отже, за результатами трьох турів студентська волейбольна збірна НУБІП України посіла четверту сходинку турнірної таблиці групи А і мала змагатися за 5-8 місця другої ліги чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд. На жаль, впровадження карантину завадило подальшим змаганням чемпіонату. Тому керівництво Федерації волейболу України розподілило місця команд з 5-го по 8-е за підсумками ігор у групах. Збірна НУБіП України посіла 8-е місце. Ми не очікували на такий результат, адже маємо потужний колектив, і за умови подальшої участі у змаганнях, мали б всі шанси посісти п`яту сходинку. Розподіл по очках, які команди набрали в групах не є справедливим. Тому, що в одну групу можуть потрапити команди потужного рівня (як було у нас), а в іншу більш слабші. Відповідно більш слабкі колективи мають змогу набрати більше очок, і тільки очна зустріч може визначити хто насправді сильніший. Але ми розуміємо, що за даної ситуації нічого не можемо вдіяти і сподіваємося на кращій результат в іграх Студентської ліги.

Перший тур змагань Студентської ліги вже відбувся. Збірна НУБіП України зіграла дві гри. Виграла з рахунком «3:2» у Київського національного торговельно-економічного університету і поступилася з рахунком «1:3» команді Національного університету фізичного виховання і спорту України.

ІІ тур змагань, має пройти у м. Житомир після завершення карантину. Наша збірна зустрінеться з командами Житомирського державного університету імені Івана Франка і Сумського державного університету.

 

Побажаємо нашим волейболістам успіхів та спортивних звершень!!!

 

Микола Вишневський,

старший викладач кафедри фізичного виховання

тренер студентської збірної НУБіП України з волейболу


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook