Виховна година до Міжнародного дня толерантності.
Виховна година до Міжнародного дня толерантності.
5 листопада 2019 року
Толерантність, культура миру та нетерпимість до проявів дискримінації.
Толерантність є нормою сучасного цивілізованого світу. Як така вона прокламована Декларацією принципів толерантності, затвердженою Резолюцією Генеральної Конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року. З тих пір цей день щороку відзначається по усій планеті як Міжнародний день толерантності.
Асистент кафедри адміністративного та фінансового права, куратор Гбур Люся Володимирівна провела виховну годину для студентів групи-1901, першого курсу, юридичного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України на тему: "Толерантність, культура миру та нетерпимість до проявів дискримінації."
Наставник разом зі студентами дискутували над поняттями толерантість, нетерпимість, дискримінація і дійшли до спільної думки, що сьогодні однією з головних якостей людини є толерантність - готовність прийняти інших такими, якими вони є, повага і визнання рівності кожного індивіда, відмова від домінування і насильства, визнання багатомірності і різноманітності людської культури, норм, вірувань, відмова від зведення різних поглядів до однієї думки, а також готовність і здатність людини мирно і злагоджено жити, функціонувати і взаємодіяти в різноманітному світі. Дискримінація - у всіх її можливих формах і виразах - є однією з найбільш поширених форм порушень прав людини і зловживання правами. Вона зачіпає мільйони людей в повсякденному житті і є одним з тих явищ, які найважче виявити. Дискримінація і нетерпимість - це дві пов'язані між собою концепції. Аналізуючи культурну спадщину нашого народу, що ґрунтується на "філософії серця", можна з переконанням засвідчити, що толерантність у сприйнятті українця співвідноситься з поняттям поваги й любові .
асистент кафедри адміністративного та фінансового права
Люся Гбур